Lietotājvārds
Parole
Kurš tad spēj prognozēt norises mežonīgā kapitālisma brīvā tirgus apstākļos! Kāda tautsaimniecība!!! Kādi speciālisti!!!
Tas jau sen ikvienam zināms. Taču vajadzīgais valsts atbalsts un atbilstoša bāze tam ir?
Darbinieks iestādē 07.03.2018. 15:50:02
Ir jau ir tā ar to paļāpāšanu pie kafijas, uzsmēķēšanu u.tml., bet ir arī tādi, kas strāda galvas nepacēluši, lai citi varētu tā ...
Protams, ka tas viņiem pielec!!! :-))))Tikai...priekš kam strādāt, priekš kam ko darīt, plānot, mainīt...tad būs jāstrādā...vieglāk ir atvilkties uz 9.00 uz darbu, iekrist krēslā, ieslēgt datoru, iedzert kafiju, palasīt ziņas, pabīdīt mapītes pa plauktiņiem, papļāpāt pa telefonu...skat, pusdienlaiks jau klāt...var iet papļāpāt ar kolēģīti, atvilkties atpakaļ, kaut ko pabakstīties datorā, uzrakstīt kādu lapelīti...un mēneša beigās saņemt SKAISTU ALGU !!! un sakiet vēl, ka tā nav?! :-D
Mēs jau gatavojam kadrus ārzemēm!
Tikai kā piemērs..... bērnu zobārstus vajag reģionos!! Bet mūsu gudrā valsts jau neapmaksā šādas studijas (viena vieta šķiet budžetā, tikai). Kurš labprātīgi, pēc tam, kad būs ieguldījis savus 100 000tk studijās un praksē, gribēs braukt uz kaut kādu Rēzekni, Gulbeni, Kuldīgu un kaut vai Liepāju (jā, arī tur tā ir milzīga problēma!). Lai labotu zobus kliedzošam kamolītim. Neviens! Bet ja valsts domātu ar galvu, tad izveidotu vairākas budžeta vietas šīm studijām un pēc diploma saņemšanas jauniem speciālistiem būtu līgums ar valsti uz 5 gadiem, kura laikā viņi var tikt nosūtīt tur, kur ir nepieciešams. Un līdzīgs princips var būt ikvienā tautsaimniecības jomā, kur trūkst speciālisti. Vai tiešām nevienam izglītības ministrijas gaiteņos tas nepielec???
Pie mums ir tautsaimniecība, kurai jāsagatavo kadri!?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.