Lietotājvārds
Parole
Vai tad darzini Krievu pastāv? Aizkrauklē cik zinu nav viņu. Bet nu vecāki ir paši vainīgi. Man personīgi mamma teica, ka ar bernu bus jārunā lv valodā. Un tas saprotams, jo Jāsūta berns uz LV skolu. Kaut gan ģimenē es runāju krieviski ar mammu un tēvoci. Ar kaķiem krieviski. Bet ar bērnu būs jarunā latviski angliski jau no dzimšanas.
Galvenais, ka krievu bērni zinās latviešu valodu. Vairs, principā, Latvijā neko zināt nevajag :).
Ar šo pašu gadu visos bērnudārzos no jaunākās grupas vajadzēja pāriet uz latviešu valodu, ne jau tikai piecgadīgajiem! Arī pašām audzinātājām un skolotājiem labi jāpārzin latviešu valoda! Diemžēl tā nav! Kā mācīs krievvalodīgais skolotājs, pats nepareizi runādams un ne visu saprazdams?
Daudzi latviešu skolotāji paliek bez darba .............
Man tikai viens jautājums! Kur ņemt tik daudz skolotāju, kas pārvalda latviešu valodu!!!
Kā krievu skolotājs var mācīt bērnus latviešu valodā ja tas pats nemāk valsts valodu . Rezultāts būs tikai tad ja nomainīs visus krievalodīgos skolotajus pret latviešu skolotajiem . Viss kas notiek - notiek tikai uz labu .

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.