Lietotājvārds
Parole
Nediskriminēta sieviete 14.03.2018. 11:33:06
Pēc raksta izklausās, ka vēlamais sieviešu/vīriešu sadalījums ir 50/50 jebkurā nozarē. Gribētu tomēr norādīt, ka šādā pētījumā nedrīkst ignorēt faktu, ka caurmērā vīriešu un sieviešu intereses nedaudz atšķiras. Analizējot vidējos rādītājus tas ir jāņem vērā. Izskatās, ka pētījuma veicēji šo daļu ignorē apzināti. Rezultātā nav īsti saprotams, kur tiešām pastāv problēma ar izglītības pieejamību sievietēm, kur pastāv spēcīgi aizspriedumi pret dzimuma nozīmi konkrētās nozarēs un kur sadalījumu nosaka atšķirīgas intereses.
Vērīgajam/ -ai 13.03.2018. 17:44:52
Tāpēc, ka materiāls ir starptautisks, un pasaulē joprojām ir aktuāls jautājums par to, ka sievietes nevar iegūt vienlīdz kvalitatīvu izglītību ar vīriešiem.
Beidzot viens izvērtējums, kurā tiek sadalīta atbildība! Līdz šim vietējā valdība jau gan atbildību nedalīja!
Jāmācās gramatika šī raksta veidotājiem - ar verbu vajadzības izteiksmē lietotajam substantīvam jābūt nominatīvā. Atbildība par kvalitatīvu izglītību nav jāuzņemas tikai skolotājam.
Esiet vērīgi! 13.03.2018. 12:00:40
Nav saprotams, kāpēc rakstā par izglītības kvalitāti jāiepin "sieviešu nevienlīdzības" jautājumi? 4.,5. rindkopa.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.