Lietotājvārds
Parole
Katrā tematā vajaga nodrukāt pa 100 uzdevumiem, grāmatiņas tirgot, lai katrs eksāmena kārtotājs var nopirkt. Uzdevumu numurus izlozē tad, kad skolēni jau eksāmenu telpā. Grāmatiņas vaļā un risina. Kurš nebūs slinks pa pusgadu grāmatiņu pārrēķinās, kurš būs slinks pats vainīgs. Te stresa ne skolotājiem, ne skolēniem! Arī līdzekļu ietaupījums.
skolnieka mammai 15.03.2018. 15:58:24
tāpēc, ka tur augšā ir jāmaksā algas 101 tantītei, kura šo te visu darīs un veidos un veidos...jo notiek taču tik milzīgs darbs, par ko viņām visām jāsaņem tūkstoši, komisija komisijas galā, vietnieki, kopētāji, pavairotāji, tā varētu minēt un minēt...tagad noņemiet to visu nost....neies tak maksāt pāris cilvēkiem, ja ir izskaitļots tā, ka jānopelna vājprāta summas vājprāta vairumam iesaistīto darbinieku...atveriet acis, kur tad paliek tā naudiņa....
Tagad drukātājs un pavairotājs pateiks mutiski, un "klusie telefoni" čakli strādās. Patiesībā būs vēl lielāka noplūde un skolēnu stress, jo gribēsies steigā jaut ko ķert un grābt.
Skolnieka mamma 14.03.2018. 17:49:47
Es nesaprotu, 21 gadsimts, internets, televīzija, kurjeri. Kāpēc nevar kā agrāk, televīzijā lasa jautājumus viens cilvēks un skolnieki raksta, vai izvelk biļetes un viss, biļetes ierakstītā vēstulē kurjers piegādā, ko var sarežģīt dzīvi.
Vispirms , lai VISC kārtīgi izdara savu darbu un tad prasa no citiem. Angļu valodas mutvārda eksāmena kritērijus pat pareizi nodrukāt nemāk. Kāpēc tagad nav tracis pa visu Latviju un vainīgā meklēšana un sodīšana?
Jums noteikti seko . . .
paranoiķi. ejiet pie speciālista, lai jums izraksta zāles
Veda sakopētus darbus pakās un arī bija eksāmenu darbu tirgošana.
Klausieties, ja nav uzticības gan skolotājiem, gan administrācijai, tad sūtiet uz katru skolu DHL paku ar pilnu komplektu un lieciet atvērt to kaut 10 minūtes pirms eksāmena un būs Jums miers. Un arī skolām nebūs jātērē gan laiks kopēšanai, gan arī izmaksas papīram un toneriem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.