Lietotājvārds
Parole
Vajadzētu skolotājiem apmaksāt civiltiesisko apdrošināšanu. Vai vismaz ieviest iespēju to nopirkt individuāli. Ja kustīgais audzēknis kaut kur pakrīt un nejauši savainojas, lai skolotājs kaut daļēji ir pasargāts no tiesu izdevumiem.
Kādas sociālās garantijas plānojat paplašināt,ja tādu vispār nav!?!Vajadzētu sākt ar veselības polišu obligātu ieviešanu un atmaksu,pretējā gadījumā derēs vien bēru izmaksas 100% apmērā.
Paplašināt??? sociālo garantiju klāstu??? Vai tad ir bijis kāds sociālo garantiju KLĀSTS un vispār kaut kas, izņemot, ka slimības lapu drīkst paņemt un aiziet pensijā, tādā nu ... nelielā.
varētu segt bēru izdevumus 30% apmērā?!
Jā, vajadzētu gan!!!! Valsts apmaksātu veselības apdrošināšanu! Un vēl vajadzētu aizsargāt skolotāju no maziaglītotiem un agresīviem vecākiem, kuri jaucās skolas procesos, kontrolē un apmelo skolotājus, bet pēc tam- nejēdz pat atvainoties....
Vissvarīgāk būtu nodrošināt veselības apdrošināšanu, jo darbs paaugstināta stresa apstākļos, pie tam skolēni, kuri saslimuši ar vīrusa saslimšanām, nereti apmeklē skolu, arī ar personiskās higiēnas ievērošanu bērniem iet kā nu kuram.
Varbūt veselības apdrošināšanu - kā augstākai kastai - varētu ieviest??? Jeb arī pedagogi strādā visveselīgākajos relax apstākļos?
Atslēgas vārdi - "var noteikt". Tātad var arī nenoteikt. Kas nav obligāts, bez tā var iztikt. Tātad iztiks bez.
Ar muti Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē.
Tīri matemātiski, ja pašreizējās garantijas ir 0, tad reizinot ar nulli, kaut vai 100 paplašinājumus, vienalga = ar nulli :D Tā kā kārtējie slima suņa murgi, acu aizmālēšanai.
Paplašināt? Kādas sociālās garantijas tad ir pašlaik? Nav. Vispirms vajadzētu runāt par to, kā palīdzēt pedagogiem, lai vismaz savi līdzekļi nav jāiegulda darbā, par kuru tāpat saņem maz. Nav redzēts, ka pārdevējs, ugunsdzēsējs vai policists pats būtu atbildīgs par to, kas mugurā. Tiek izsniegtas darba apģērbs. Nav manīts, ka slimnīcā ķirurgs skalpeli u.c. operāciju materiālus pirktu par savu naudu, medikamentus, par savu naudu. Nav lasīts, ka benzīntanka operators vai frizieris pēc darba būtu spiests vēl nest kaut ko uz mājām un turpināt strādāt par to pašu samaksu, ka ātrās palīdzības šoferis, lai strādātu, pats par savu naudu lietu degvielu bākā...
vajadzētu nomirušo pedagogu tuviniekiem kompensēt! Tāpat daudz cietuši! Vispār herņa.
Un kur palika solītās izdienas pensijas sporta, speciālo skolu un bērnudārzu skolotājiem?
..paplašināt sociālās garantijas skolotājiem. Kārtējais sarīdīšanas gadījums ar sabiedrību!!! Kādas sociālās garantijas tad pašlaik saņemam? Ko tad paplašinās?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.