Lietotājvārds
Parole
Nu, re man arī vajag paaugstināt kompetenci,... disleksija... 3600000/6900 ir 521,74 Eur uz pedagogu :))
matemātiķe 22.03.2018. 14:08:01 Nezinu vai ietilpstu tajos 6900 pedagogos, kuriem ar šo papildus finansējumu tiks nodrošināta kompetences pilnveide, taču naudiņa iespaidīga - 5217eur uz KATRU pedagogu (3600000:6900). - - - - - - Jums gan vajag paaigstināt kompetencvi...3600000/6900 ir 512,7 Eur uz katru pedagogu...:)
ja nepieciešams palīgskolām izveidot saturu un metodes ,ka izklaidēt bērnus, un to nosauc par kompetenču izglītību, tad tie miljoni visi izmesti grāvī.
Bet viss tas tik skaisti. Pedagogi strādā slikti, viņu darbs jāpilnveido. Ja kāds iebilsts, viņš pretojas tāpēc, ka ir atpalicis, neprot strādāt un nevēlas pilnveidoties. Tikai IZM un reformatori ir balti un pūkaini!
Mums bija sanāksme, kā mūsējā, "normālā" skolā būs jāuzņem īpašie bērni ar 56. un c. kodiem. Pārbaudes darbi jāizstrādā individuāli, atviegloti, ar atgādnēm, viņiem jāapmeklē visas konsultācijas (kurās parasti ierodas 35 skolēni no dažādām klasēm), kurās jānodrošina individuāls darbs. Pirmkārt, mums gandrīz nevienam nav speciālā pedagoga kvalifikācijas, nav ne mazākā priekšstata, kā jātaisa šie darbi un kā jānodrošina individuālais darbs 30 bērnu klasē vai 35 bērnu konsultācijā. Kāpēc jālikvidē speciālā izglītība, kur bērni varēja iegūt gan savam līmenim atbilstošas pamatprasmes, gan vienkāršas profesijas??
Kārtējā naudas izmešana vējā,lai aizbrauc uz Rīgas 66.vidusskolu,kur krieviski runājošajiem deva nauda,tipa stundas,, po latišķi",reāli neviens nezina, un pat neuzskata ,ka būtu jārunā valsts valodā..Un tādas skolā ir daudz.Manuprāt jācīnās,lai augstskolās būtu valsts valodā un punkts.
domāju, ka 23.03.2018. 10:52:47
Izglītības ministram laiks atkāpties no iesildītās vietas un iesēdētā krēsla! Pietiek murgainās idejas bīdīt! [email protected]
veltīgi visi vecāku, pedagogu, psihologu iebildumi - Šadurskis kā izlutināts bērns ietiepīgi piecērt kāju pie zemes: "ES GRIBU!" un stūrgalvīgi turpina "apgūt" reformām iedalīto Eiropas naudu (pedagogu algām naudas nebija; skolu likvidēšana jeb tā dēvētā optimizācija un reformācija it kā "paņem" milzīgas finanses, bet kompensācijām skolotājiem naudas pietrūkst; toties šai Šadurska iegribai naudas ir miljonos mērāma (acīmredzot, jau iztērēta, tāpēc tagad, gribi-negribi, reforma jāīsteno). Un nu jau atkal miljoni uzradušies, jau viss ieplānots, kur kurš tērēs. Tikai atbilžu uz jautājumiem nav. Tāpat kā atbildība no lielajiem reformatoriem netiek prasīta.....
Laba nauda par vēžu pārlikšanu no vienas kules otrā un kompetenču pārsaukšanu par lielajām idejām.
un tās pašas vecās grāmatas
tāpat kā ar papeli, kura miljonus izšķieda par čiku!
konservatīvā 22.03.2018. 16:39:57
Un cik miljardi vispār iztērēti (lasi- izšķērdēti, izmesti vējā) šai "jaunajai" reformai, kurā patiesībā tas pats vecais izglītības standarts (pat tiem pašiem vārdiem) izkārots smukās krāsainās tabuliņās??? Vienīgais citādais, kā man izskaidroja, būs starppriekšmetu saikne (matemātika sporta stundā, mūzika mājturībā vai kā tml.), bet kā to īstenot dzīvē jāizdomā pedagogiem pašiem (protams, pilnīgi par velti!)
Izskatās miglains plāns. Neredzu ieguvumu. Dažādus mācību kursus skolotājiem noteikti vajag, bet tas taču jau līdz šim bija un būs. Vai tiešām plāna bīdītāji pēc kādiem gadiem desmit varēs uzrādīt jebkādus rezultātus? Šaubīgi šķiet. Jaunumus un pārmaiņas vajag vienmēr, bet vai šis plāns ir tāds?
Diemžēl tā Latvijā joprojām notiek, ka gandrīz jebkura reforma notiek kaut ko likvidējot,atstājot bez darba, maizes, dažreiz bez jumta virs galvas, izstumjot cilvēkus no valsts. Un tad mēs brīnāmies, ka nevaram uzplaukt uz citu nelaimes savu Laimi uzcelt! Varbūt laiks cilvēcīgāk taisīt reformas???
matemātiķe 22.03.2018. 14:08:01
Nezinu vai ietilpstu tajos 6900 pedagogos, kuriem ar šo papildus finansējumu tiks nodrošināta kompetences pilnveide, taču naudiņa iespaidīga - 5217eur uz KATRU pedagogu (3600000:6900).
22068 visi pedagodi,bet reformu sāks 1.klašu skolotāji,laikam ceturo .Tāpēc 6900 varētu būt.
Nu beidzot viss top skaidrs. IZM neatlaidīgi bīda savas murgainas reformas, jo jāapgūst milzīga nauda. Ko domā vecāki, skolotāji un skolēni nevienu neinteresē.
Uzskatu ka tikai ar presi un televīziju, kur uzstājās parastie skolotāji un skolēni sabiedrībai vajadzētu parādīt ka skolotāji ir neapmierināti ar IZM reformām, kuru mērķis nav uzlabot skolotāja ne algu ne darbu...Savādāk tas var vilkties mūžīgi..
Noklausījies 22.03.2018. 12:29:43
vai ir idejas, kā izšūpot šo pseidoreformu ar visiem aģitatoriem?
Precīzi teikts.)
Noziedzīga naudas izšķērdēšana - nekas vairāk. Parastais Latvijas stāsts.
Precizēšu - apzināta naudas sagrābšana un pārdale vajadzīgajiem cilvēkiem...
un cik tad skolotajiem...Neviens eiro atkal netiks.. Ik pēc paris gadiem jaunas bezjēdzīgas reformas un tagad jauns mācību saturs. Vienkārši apzināta naudas šķiešana.
es kā vēsturniece 22.03.2018. 10:51:22
"Kopumā profesionālās kompetences pilnveide plānota 6900 pedagogiem, šim mērķim paredzot papildu 3,6 miljonus eiro". Ja tic oficiālajai statistikai, valstī 2016./17.m.g. vispārizglītojošajās dienas skolās strādāja 28520 pedagogi, no tiem 22068 skolotāji

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.