Lietotājvārds
Parole
Kur problēma? Lai rīko Arēnā Rīga - neģībs no karstuma, nesalīs lietū
hahahahahhahahahahha
Kamēr nauda,varaskāre un visupirms dižošanās un lepošanās ies pa priekšu visam un būs svarīgākas,tikām nekas labāks šinī valstī nebūs. Dejos ,dziedās,trallinās ar ,,pliku... Man domāt -visupirms darbs,labklājība un tad izpriecas. Lielās ,ka ekonomika iet uz augšu, viss esot baigi labi,tanī pašā laikā visur bļauj ,ka trūkst līdzekļu... kaut kā jocīgi?! Nu tad jau tur pie rēķināšanas un naudas dalīšanas esošie ir nemākuļi!
Ministrs bažījas nevis par to, ka dziesmu svētki var nenotikt, bet par to, ka ja tie nenotiks viņa kabatā neripos vairāk naudas nekā pašlaik. Protams jāņem vērā tas, ka ne visas skolas var piedalīties tik lielos pasākumos. 2015. gada Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki bija šausmīgi, redzēt kā diriģenti skrien uz estrādes lai palīdzētu mediķiem liek domāt: Kā viņi tiek baroti. Tas nav normāli...
Ar dziedāšanas un dejošanas kompetenci (piedodiet, lietpratību) ne sevi ne valsti nepabarosi, Atcerēsimies, ka dziesmu svētki vipirms ir svētki pašiem skolēniem nevis padižošanās iespēja virsdiriģentiem, kas ar daudzajiem mēģinājumiem pārmērīgā saulē noveda bērnus līdz ģībšanai. Nevainosim te tā laika ministri.
Bažīties jau var, iepriekšējos jau organizatori izčakarēja...pieņemot nepareizus un neadekvātus lēmumus.
Patiešām, Ministra kungs! Daudz nopietnāk ir jāuztraucas par skolēnu Dziesmu svētku dalībnieku esamību. Pēdējie bija skandalozi. Tiesībsarga ofiss uz neadekvātie vecāki šo pasākumu "noraks" no vienas puses, no otras- Rīgas pilsētai ir jādomā, kā paēdināt savus skolēnus kvalitatīvi ,nevis ar sviestmaizēm un suliņu. lai tie neģībtu. No laukiem un rajonu pilsētām iebraukušajiem režīms un miega daudzums jāievēro. Ir jau labi 'ballēt un negulēt", bet otrā dienā ir darbs uz skatuves . Dejotāji no izturīgāka materiāla. Ar to arī suminām.
Mazpilsētu skolas 23.03.2018. 13:57:50
Nu, mazpilsētās gan viss kārtībā, jo tur dzied un dejo pat eksāmenu priekšmetu stundu laikā! Un, tik pamatīgi, ka aizmirst gan mācības, gan disciplīnu...
Rūta Bergmane 23.03.2018. 12:56:16
Kāpēc ministrs "nebažījas" par to, vai pēc 10 gadiem būs bērnu un jauniešu, kas dzied un dejo, ja mūsu izglītības sistēma turpinās virzīties tur, kur šobrīd?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.