Lietotājvārds
Parole
Santehniķis 02.04.2018. 15:12:41
Jūs varat mēģināt cik vien gribat, bet to cilvēku vietā es šeit arī neatgrieztos. Te visi māk tikai tevi piečakarēt. Mūsu politiķi paņem 90% no mūsu naudas un atdod pašai valstij tos pēdējos 10%.
Lieliski! Mēs ar sievu šogad pēdējo gadu strādājam skolā un vasarā gatavojamies pārcelties uz ārzemēm. Mums te ir lieliskas algas, pa abiem kopā 950 eiro!!! Varbūt kāda reemigrantu ģimenīte no angliski runājošas valsts grib ar mums mainīties? P.s Skola atrodas Salaspilī.
Ha, ha, ha, ho, ho, ho, hi ,hi, hi... u.t.t.
Tie cilvēki ir aizbraukuši viena iemesla pēc - atrast labāku dzīvesvietu, viņi diez vai brauks atpakaļ pat, ja šī ir viņu dzimtā valsts. Šeit par 1 bērnu pabalsts ir ļoti mazs, citās valstīs pabalsts ir lielāks plus vēl iedod dzīvokli mātei ar bērnu par brīvu, tādējādi jau nodrošinot tur dzīvojošās ģimenes. Tāda informācija no pazīstama cilvēka, kuram meita aizbrauca uz Angliju un tā tur arī bija, kad jautāja savai meitai vai brauks atpakaļ, teica, ka nē, ko tur darīšot, tur laba dzīve. Pati arī esmu par aizbraukšanu domājusi, jādomā par nākotni, ko darīšu pēc skolas beigšanas.
Деньги 28.03.2018. 16:27:56
Хоть немного подзаработают в проекте.Возвращаться то некуда.
Bezjēdzīgs murgs.
??????????????? 27.03.2018. 15:06:14
Kam tādi murgi vajadzīgi? Kārtējā naudas dalīšana vajadzīgiem cilvēkiem.
Vakar "Bez Tabu"reāls stāsts - atbrauc no Anglijas, lai strādātu Latvijā - vajag autovadītāja apliecību, bet viņš tak nevar to dabūt. Jāpaiet pusgadam. Nevis palīdzēs atbraukušajam, bet sprunguļus liks riteņos.
Valsts naudas apzināta un nelietderīga tērēšana, bet pareizajiem cilvēkiem vajadzīgas darba vietas kur kafiju dzert, nu kā var radiem un draugiem nepalīdzēt. Krievu laikā bija tāda dzejas grāmata - burbuļu problēmas, kurās izsmēja tādus, kas pēta neko, bet no ziepju burbuļu pētīšanas daudz lielāks labums nekā no šitā kantora.
Pilnīgi un galīgi garām. Totāla naudas izsaimniekošana. Būtu domājuši par tiem, kuri vēl nav aizbraukuši un atbalstījuši jaunos uzņēmējus.
Varam-palīdzam 27.03.2018. 13:27:46
VARAM speciālisti plaīdzēs paši sev.)
Neviens nepalidz skolās,kuri atgriežas .Nav nekādas papildus stundas dzimtaja valoda u.c.. Iekļaujies pats kā māki, gribi apmeklē privātstundas par samaksu.Kaut gan teorētiski izglītības ministrijā teica,esot janodrosina kādas papildstundas, bet skola atbild, ka ar to nenodarbojas.
Rūpēties vajag, lai jaunieši nebrauc projām! Tie, kas aizbraukuši, paši izdomās, kad atgriezties! Mēs to nespēsim ietekmēt.
vēl par maz 27.03.2018. 12:31:18
Jā, SPECIĀLISTU mums tiešām netrūkst, bet kur palikuši darītāji?
Vēl viens liekēžu kantoris - mākslīgi un izrautu no valsts kopējās labklājības politikas darbību veikt ir bezjēdzīgi. Ar pliku patriotismu tāpat kā ar pliku pēcpusi...
Ļoti grūti ir atstāt darbavietu ārzemēs, jo tur cilvēks jau ir iedzīvojies un sajūtas nodrošināts. Atbraucot uz Latviju, vajag atkal nodibināt sakarus, sameklēt stabilu darbavietu un vēl nodrošināties ar auto, kas nelūst un daudz netērē, lai aizbrauktu uz darbu. Paralēli vēl bērni jāiekārto skolā un otrai pusei darbs jāatrod. Vajag labus iekrājumus, lai pamazām iedzīvotos un nostabilizētos. Ja ārzemēs dzīvojošais cilvēks ir jauns un neprecējies, tad jau tur esot, viņam ir jāsazinās ar Latvijā esošo darba devēju un jāapsver visi riski, jo Latvijā esošajam darba devējam tagad pamatīgas galvassāpes sagādā algas aprēķināšana jaunajam darbiniekam, kurš vēl sevi nav pierādījis.
Nu ja, vienus miljonus jau šajā jautājumā bezjēdzīgi iztērēja, tagad ķersies pie nākamajiem. Atsauks ar tiem sasolītajiem 9 tūkstošiem, un ko tālāk? Vai tad viņi visi te veidos mazos uzņēmumus un radīs darbavietas citiem? Ko tie cilvēciņi te atbraukuši, iesāks ar 400 eiro lielu algu? Kur dzīvos? izpostītajos laukos, kur nav ne skolu, ne veikalu, ne jeb kādas civilizācijas? Visus sabāzīs Rīgā? Vai tiešām tie tur augšā dzīvo citā Latvijā, ne tajā, kur mēs pārējie? Ar kādu medu viņiem tās acis aizsmērētas?
Tas nav naivums!Tā ir legalizēta naudas izsaimniekošana!
kāds naivums 27.03.2018. 10:51:48
Es nesaprotu, viņi ir naivi, vai izliekas???? Nu nebrauks atpakaļ. Arī mana ģimene drīz dosies projām. Atveriet acis, nu kā var tā atkal tērēt naudu uz muļķībām. Ko šeit darīs tie cilvēki???? Atbrauks nomirt???
Ko šeit darīt ne darba ne jaunām ģimenēm dzīvojamās platības nekā.dzīvot uz pabalstiem par to visu ir jādomā un jārisina!!!!
Radiet darba vietas un nodrošiniet konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas paši atskries...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.