Lietotājvārds
Parole
Nu gadās, visc arī ar īpaši maziem burtiem uz atsūtītajām lapām to bija uzrakstījis. Visas lapas kā lapas, katru gadu, iepriekš nebija teikts, ka domrakstu daļa būs organizēta citādāk. Bērni vispār to nepildīja, sēdēja un arī tupa blenza, ne informēja vadītājus, ka nav viņiem iedots par ko rakstīt. Tad nu cik gudri ir paši bērni? Nu tad uzskata šo par pagatavošanos un rakstīs citu pa jaunam, nekādu problēmu.
Tāpēc, ka jābaro milzīgais elektrorāts! Visām tantēm algas vajag.
Kas rakstā slēpjas zem vārda VSIC ? Varbūt, ka paralēles eksāmena instrukcijai?
Uz kopējo skolu skaitu rēķinot, divas skolas jau nav īpaši daudz, tomēr nepatīkami. Kāpēc gan eksāmeni nevarētu noritēt līdzīgi olimpiādēm - tiešsaistē. Uzreiz redzami rezultāti, procenti, kļūdas...tikai runāšanas daļu varētu vērtēt centralizēti, nosūtot interviju ierakstus. Atrisinātos palagu drukāšanas un sūtīšanas problēma.
Kļūdījās jau tikai divās skolās Latvijā, jo Skaistkalnes un Valles vsk. skolēni eksāmenu kārtoja Skaistkalnes vsk. Piebilde -SLIEKAI
Nav tā, ka pieeja ir tikai direktoram. Pieeja ir direktora apstiprinātai personai. Instrukcijas saprast dažkārt ir grūti. Gadās arī sistēmas (nevis datora) "gļuki", piemēram, man no VPIS pazuda visi vērtēšanai apstiprinātie skolotāji. Visu darot pirmo reizi ir liela iespēja kaut ko palaist garām , nesaprast vai tml. Par e-pastu meklēšanu mēstulēs - tā savukārt ir e-pasta administratoru vaina. Kā var prasīt meklēt to, par ko pat nezini, ka ir jāmeklē?
Pirmkārt, pieeja VPIS ir tikai direktoram. Otrkārt, eksāmena vadītājs to nemaz nevarēja atvērt 12.15, jo notiek vēl eksāmens atsevišķā telpā. Treškārt, direktorei bija jāzina, kas kur jālejuplādē, ja novada izglītības nodaļa būtu lieku reizi atgādinājusi par jauno kārtību.
www.la.lv/par-ieredniem-lijis-naudas-lietus/ 28.03.2018. 23:45:44
Galvenais ,ka saņemtas prēmijas,tas nekas ,ka informācija novadīta slikti!
Protams, ka nepatīkams gadījums...man žēl abu pušu. :( Vēl nepatīkamāk ir, ka skolēniem tik ilgi jāgaida eksāmenu rezultāti. Vadošajās instancēs tik daudz darbinieku, bet darba process tik lēns...man to nesaprast. Varbūt kāds man iebildīs...vai arī paskaidros ....kāpēc tik ilgi?
Es šo skolu audzēkņu vietā, ja viņiem liks pārrakstīt - nobokoitētu šo visu un neko nepārrakstītu! Tas jau vairāk nav normāli !
Ja tas gadītos 1 skolā, varētu sacīt, ka direkors slikti lasa instrukcijas un neklausās semjnāros. Kļūdījušies tomēr 3 skolās. Tas jau liecona par komunikācijas problēmām.
Zini, hmm ... 28.03.2018. 10:26:07
Sakars ar digitālajām prasmēm visai tiešs. Elektroniskus tekstus lasīt ir nedaudz citādi, nekā drukātā formātā. Kas attiecas uz "nesaņemto" vēstuli... Tātad nav pat nojausmas, ka jāpārbauda arī mēstules, kurās ne reti nonāk pasta sūtījumi.
Apbrīnojami! Direktorei vai viņas vietniekam informātikas jautājumos piesūta domraksta tematu, bet vainīgs eksāmena vadītājs, kuram šo tematu nenodod.
Šeit nav nekāda sakara ar digitālajām prasmēm.Instrukcija par eksāmenu bija rakstiskā formā.
Tikai loģiska vietājās izglītības aina. Un būs arvien vairāk ielikteņu-direktrišu, kas nezina, ne kas ir e-pasts, ne ko nozīmē vadīt uzņēmumu. Man galīgi nav žēl šādu personu - nu ir jāorientējas kaut vai elementāros jautājumos savā darba apjomā! Un eksāmenu norise nav nekas ekstrēms.
Pašas direktores nezina tādā līmenī latviešu valodu, lai saprastu eksāmena kārtību. Arī instrukcijā (darba vadītājiem) bija stila kļūdas, kuru dēļ varēja rasties pārpratumi.
Nekāda sakara ar digitālajām prasmēm. Ir jālasa rūpīgāk dokumenti un viss. Nostrādājis cilvēciskais faktors un ieraduma spēks instrukcijās redzēt tikai laikus un datumus, tā var gadīties, taču ne eksāmenā, kur instrukcijas lasa mācību pārzine, darba vadītājs , nu vajadzētu arī novērotājam zināt, ko novērot ,un ir taču izglītības pārvaldes vadība novadā. Cilvēciskā kļūda. Bet bērniem no tā vieglāk nekļūst, ka otrreiz ir jāraksta . Žēl abas puses. Varu iedomāties kā cilvēki tagad jūtas. Lai izdodas to visu pārdzīvot!
Skolotāju digitālās prasmes žilbina, bet joprojām aktuāls jautājums - ka tik mazāk, galvenais - lai ir krīts un tāfele.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.