Lietotājvārds
Parole
GLŪŅAI ..." Tie vecāku, kuri nav ar to saskārušies, pat nenojauš, cik vāja ir drošas vides nodrošināšana iestādēs un kā šīs iestādes izdomās jebko, lai tikai izvairītos no atbildības." Tie, kas nav saskārušies ar to, pat nenojauš, cik ļoti vecāki cenšas vainot visus iespējamos, izņemot savu audzināšanas trūkumu un elementāras uzvedības trūkumu saviem cukurzirnīšiem, lai tikai paši izvairītos no atbildības par bērna NEAUDZINĀŠANU. Skola NAV pārmācības nams- tur apgūst zināšanas.
Liecina par to, ka bērni vēl vismaz iet ārā un kaut ko dara. Pats aizpagājušajā vasarā ''sastādīju statistiku'' salaužot roku uz skeitparka.
Esmu pārliecināta, ka statistika ir maldīga un nebūt tā nav, ka visvairāk traumu notiek mājās. Domāju,ka apmēram ir 50:50. Ņemot vērā, ka mans bērns traumējās izglītības iestādē ar paliekošām veselības sekām, es zinu, ka izglītības iestādes nesteidzas saukt "ātros", jo tas bojā reputāciju iestādei. Diemžēl, bet fakts. Un, ja neizsauc "ātros",tad arī negadījums nekur nereģistrējas, ja vien prātīga māte nesacel traci. Tie vecāku, kuri nav ar to saskārušies, pat nenojauš, cik vāja ir drošas vides nodrošināšana iestādēs un kā šīs iestādes izdomās jebko, lai tikai izvairītos no atbildības.
Skolām ir iespēja pieteikties nodarbībām skolēniem par traumatisma profilaksi!
Joprojām statistika liecina, ka lielākais traumatisms notiek mājās un tā teikt, vecāku acu priekšā. Diemžēl.
Tas ir tādēļ, ka Latvijā bērni vēl iet ārā, nevis sēž iekšā.
Egita Kruglova 02.04.2018. 08:51:17
LATVIJA IR Forsa Dzive neka citur.
Komentāru pagaidām nav 30.03.2018. 15:32:06
Komentāru pagaidām nav

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.