Lietotājvārds
Parole
Tipisks tupā cilvēka spriedums. "Visi tā dara un tā ir jautri." Helovīns rullē, Ziemīšos galvenais dāvanas un džinglbells. Lieldienās tas pats, tikai ar olām...Un pēc tam Tavus bērnus kāds nopērk par lēcu virumu, jo morāles un pārlaicīgā Dieva ta nav....
Mamma-arī skolotāja, morālajām vērtībām nav nekāda sakara ar reliģiju. Lai gan daudzas tajā sakņojas, tās jau sen ir zaudējušas saikni ar pašu reliģiju un ir kļuvušas par vispārpieņemtām. Tāpēc nevajag vainot reliģijas trūkumu sabiedrības problēmās. Reliģija, šajā gadījumā kristietība, nav nekādas brīnumzāles. Arī kristiešu vidū ir liekuļi. Sāksim kaut var ar kristiešu "izredzētību"... Bet Ziemassvētkus un Lieldienas nereliģiozi cilvēki svin nevis tāpēc, ka kāds tur dzima, mira un augšāmcēlās, bet tāpēc, ka ir tādi svētki: jautri, forši, ar dāvanām un izdarībām. Iespēja kopā būt un vienam otru iepriecināt. Es Ziemassvētkos svinu to, ka man ir ģimene, ka visi esam veseli, paēduši, esam kopā. Un arī Lieldienās. Tikai ar olām. :)
Mamma-arī skolotāja, ne jau ar reliģiju tajā savārstījumā problēmas, ja pieejama šī grāmata, iepazīstieties ar 209.-217.lpp. saturu, bioloģijas skolotājs var iet pensijā. Arī autores pasakas, kuras ieteiktas vidusskolas audzēkņiem ir šedevri.
Mamma-arī skolotāja 03.04.2018. 16:15:11
Audzinām liekuļu paaudzi, kuri Dievu nedrīkst pieminēt un atzīt, bet Lieldienās Kristus augšāmcelšanos un Ziemassvētkos Kunga dzimšanu svin uz pilnu klapi.Ko ta nešūpojas pa Māras dienu un bluķi neviļā pa ziemas saulgriežiem precīzajos datumos? Kāpēc tad Dieva svētki šajos brīžos ir atzīstami? Un visa Latgale, kur katra ģimene ir dziļi ticīga, bet bērni tāpēc audzināti un labsirdīgāki? Tāpēc, ka nav liekuļi. Nekā slikta šai grāmatā nesaskatu, neko sliktu tā nemāca. Protams, jāvērtē, jādomā, ko un kā izmantot.
Galvenais, ka skolotājam ir jāizvērtē vai viņš savu naudu ir izmetis vai nav, bet kaut kā sakārtot sistēmu, lai šādi murgi netiktu tiražēti nesanāk
Protams, ka šis konkrētais darbs bija murgs un ezotērikas pilns savārstījums! Bet šajā rakstā nez kādēļ minēts, ka reliģija un kritiskā domāšana nez kādēļ izslēdz viena oru?! It kā virkne spožu zinātnieku nebūtu pārliecināti kristieši?? Es šajā skaitā.
Nu tad beidzot šis lieliskais garadarbs sasniedzis IKVD :D drīkstēšu nestāstīt skolēniem, ka hemoroīdi rodas, citēju "ja cilvēks ir sasprindzināts, ļoti vēlas labus darba rezultātus vai nav apmierināts ar saviem darba rezultātiem.." vai "stress -tā ir acīm neredzama enerģētiskā saikne ar slikto". Jāatzīst -kā akmens no sirds novēlās, kundzes naudu ir nopelnījušas, rezultāts izmetams ;/

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.