Lietotājvārds
Parole
kruts puisis 12.04.2018. 21:00:12
A kāda Tev kā vecākam tur daļa??? Kas tu tāds???
iedomājieties tikai 11.04.2018. 18:26:41
vecāki sāks rakstīt skolotājiem e-klasē, lai katram bērnam nodod to un šito uz mājām, tur tak prātā visi sajuks no tādas putras, un pēc kā tas vispār izskatās no malas, man kā vecākam jāraksta un jālūdzās, galīgi jau...tāpēc arī nav intereses, jo kuram gan vajag to bardaku
Skolotājai 11.04.2018. 16:11:40
Pilnīgas muļķības. Cik skolu, tik iekšējo likumu. Mūsu skolā PD jāizlabo 6 dienu laikā un jāizdod skolēniem atpakaļ. Nekādu vecāku parakstu utt...katrai skolai ir sava sistēma, tāpat kā, ir skolas, kurās var labot atzīmes un ir skolas, kurās nevar labot. Kas notiks, ja katrs vecāks sāks skraidīt uz skolu, sak`, skolotāj, parādiet man šo un šo darbu...jūs tur tad nojūgsieties tajā skolā, ja vecāki tur skraidīs pēc katra PD. Bezjēdzīga PD krāšana līdz gada beigām. Ja bail, ka noplūdīs un nofotografēs PD ar telefoniem, tad jāgatavo vairāki PD variantu un nebūs problēmu. Piedodiet, bet gada beigās man tie PD vairāk sen nav vajadzīgi, tas viss daudz par vēlu. Taču, tas, ka daudzi bērni neaiznes darbus mājās - tās ir tikai un vienīgi audzināšanas sekas.
Mūsdienās manuprāt visiem ir dators un māk arī rakstīt!!! :) bērni jau tā pavada lielāko laiku pie datora! bērniem lielākai daļai tā jau ir brilles.
izglītības ministrijā
Skolotāja - pārgudrajam pēdējam 08.04.2018. 12:14:34
Katram vecākam tiesības katru skolēna darbu dabūt un apskatīt, ja vēlas. To jādara zināmu skolotājam. Arī es jau labu laiku nedodu pārbaudes darbus uz māju, JO.... puse klases skolēnu tos tā arī neatnes atpakaļ, bet LIKUMS nosaka, ka pārbaudes darbi skolotājam JĀSAGLABĀ līdz mācību gada beigām. Agrāk devu katru darbu, lai aiznes uz māju vecākiem apskatīt un tad atnes atpakaļ ar vecāku parakstu, ka darbs redzēts. Taču tas interesēja tikai DAŽUS vecākus. Lielākā daļa darbus tūliņ izmeta miskastē vai teica, ka pazaudējuši, vecākiem jau nu diez vai rādīja. Tas darbojas tikai mazajās klasītēs. Sakot no 5.klases - vecāki var dot droši sazināties un sarunāt ar skolotāju, lai darbu iedod uz māju, un savam bērnam to tiešām pieprasīt parādīt. Citi laiki, citas vērtības, cita attieksme visiem - vecākiem, skolēniem un šajā jautājumā - arī skolotājiem.
pārgudrajam pēdējam 07.04.2018. 10:21:25
Žēl gan, jā, jo ne visās skolās diemžēl ir iespējams apskatīt diemžēl PD un Diagnosticējošos darbus, tie vienkārši ļoti bieži izgaist, vai tos ieraugu, pēc mēneša...reāli, kad man kā vecākam tas vairāk būtisku lomu nespēlē, jo jaunās tēmas tiek rautas klāt ārprātīgā tempā un mājās kaut ko skaidrot no kaut kad senāk neizprastā...ziniet, drusku tā kā par vēlu... NOSLĒPUMS LŪK ESOT, KĀ MAN SKOLĀ PASKAIDROJA, KA PARALĒLKLASES NEIERAUGA PAREIZĀS ATBILDES!!! Tā kā sarkasms nevietā. Un, Latvijas skolās vispār ir milzum liela tendence slēpt no vecākiem visu ko, ko tik vien var noslēpt. Domāju, man Jums tas nav jāstāsta. Padomija te sen kā beigusies, un nav ko brīnīties, ka vecāki visu grib zināt. TAS IR TIKAI NORMĀLI !!! hallloooo !!!
> "pēdējam" 05.04.2018. 14:57:34
Žēl, ka vecāki tikai no diagnosticējošo darbu jautājumiem uzzina, ko viņu bērni dara skolā.
Nu dariit nav ko cik beerniem var likt rakstiit tos parbaudes darbus.......... man vienkarshi nav vardu.... kauns kauns !!!!!!!
Un kādēļ gan cilvēks to nedrīkstētu zināt, vai tad noteikti kaut kas jāiesāk??? Ir vienkārši tiesības zināt, ko bērni dara, Viss. Dīvains jautājums...
VISC mājaslapā, sadaļā "Vispārējā izglītība", bet tikai pēc darba uzrakstīšanas. :)P Post scriptum - ko Jūs ar tiem jautājumiem iesāksit? ;)
iesaistītā skolotāja 04.04.2018. 15:26:11
" ...visu Latvijas izglītības iestāžu 3. un 6. klašu skolēni tiek aicināti... " neatkarīgi no prasmēm rakstīt... Lasītprasme varētu būt nepieciešama vairāk: lai atzīmētu lauciņu ar savam viedoklim vistuvāko atbildi. Vecāki, nesatraucieties, mēs piedalīsimies šai diagnostikā nevis lai satrauktu vai sarūgtinātu bērnus... mēs gribam zināt, ar ko kārtējo reizi vēlas "diagnosticēt" bērnus. Ja nepiedalīsimies - neuzzināsim! Saglabāsim vēsu prātu! Uzticēsimies viens otram!
A kāda Tev kā vecākam tur daļa??? Kas tu tāds??? Šajā valstī sen jau vairāk nevienu neinteresē, ko domā un ko zina, vai nezina vecāki....:-)))))))))))))
vēl viena mamma 04.04.2018. 14:16:09
Pārbaude pārbaudes galā...ka tik bērnus pastresināt...ak, jā, tantēm tak kaut kā darbs jāimitē un alga jāsaņem. Gadu gadiem bezjēdzīgās pārbaudes bez mitas un līdzekļu izšķērdēšana, tā vietā, lai mācītu latviešu valodu. Tur lūk viss ir samazināts līdz pēdējam, par pareizrakstību un glītrakstīšanu vispār neizteikšos...banānija!!!
1) diagnosticējošs darbs nav pārbaude, bet diagnosticē, ko zina, kas vēl apgūstams. 2) ir skolas, kur notika datorikas aprobācija no 1.klases. Uzticieties skolotājiem viņi izvērtēs un pieteiks vai nepieteiks savu klasi šim darbam! P.S. Novērtējiet izglītības vērtību un uzticieties skolotājiem! :)
Cien. mamma. Tas diagnosticējošais darbs, kuru, loģiski rakstīs skolas, kurās tiek aprobēta DATORIKA. Un šie bērni, pilnīgi noteikti, prot rakstīt ar abām rokām!
R.I.P. veselais saprāts un dvēseles gudrība. Pagājušajā gadā vēl bērnam 3.kl. bija jāraksta pārbaudījums ar roku, kur bija arī jāraksta īss domraksts par vērtībām. Man ir viens galvenais jautājums. Kā bērniem, kas nav apguvuši pareizu klaviatūras pielietojamību - iemācījušies rakstīt bez viena pirksta bakstīšanas klaviatūrā, var likt rakstīt pārbaudes darbu pie datora! 3.kl. bērniem taču nav datorika! Welcommen ASV education paraugs mūsu valstī!
kur un kā vecāks var iepazīties ar jautājumiem?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.