Lietotājvārds
Parole
Nekorekti, ka janvārī neizmaksāta algas daļa !!! tiek pievienota pie februāra mēneša atalgojuma algas lapā , rezultātā uzrādot nepatiesu informāciju par konkrētā mēneša ienākumiem. Paldies par skaudības un neizpratnes sēklas sēšanu kolēģu zemapziņā. Klaji jau neviens neko neteiks, bet ...
Šāda publiskošana, nenorādot slodzi, ir negodīga un neobjektīva, pārkāpj pašu pedagogu tiesības. Pedagoga algu veido : slodze+ kvalitātes pakāpes piemaksa+ kolēģu aizvietošana+ vakances aizvietošana+ papildus pienākumi.
Tagad tiešām redzams kādas algas ir vienas skolas ietvaros, kā viens otrs kolēģis brēc, ka maza alga, ka vairāk nestrādās, ņirgāšanās... izrādās uz rokas tūkstotis ar kaut ko, 900, 800, 700. Ko lai tagad saka tie, kuriem par daudz labākiem sasniegumiem un tādu pašu stundu skaitu nedēļā 600, 500 euro un mazāk . Olimpiādes, godalgas, slavēšana, bet algas izpausmē - izrādās īstā administrācijas attieksme. Esmu par direktoru rotāciju. Algu publiskošanā beidzot parādījusies patiesība par lietu būtību skolās. Rīga, P... pamatskola
Patiesībā es esmu drīzāk "par" publiskošanu, mans komentārs par 3 eur starpību bija sarkasms, ja kāds nesaprata. Jo saņemu apmēram vidējo pilsētas skolotāja algu, man tur nav ko slēpt. Jāslēpjas būtu tiem skolotājiem, tām skolām, kur netaisnīgi dala piemaksas vai notiek citas fiktīvas lietas.
Minētajā RĪgas adresē nekas nav izņemts. Tikko pārliecinājos par "savu klātbūtni" šajā lapā
vakar vēl varēja apskatīt. Šodien apkopējas un skolotāji izņemti!!!
Vienā skolā kolēģu algas ļoti at''skirīgas. Kaut vai vienā jomā - nez kāpēc par vienādu slodzi alga ļoti at''skiras???
Un ko vispār dod šis algu publiskojums? Kādam no tā labāk kļuva?
vajag noņemt pakāpes un piemaksas. Visiem vienlīdzīgāku algu par slodzi.
skolotāja >kerijai 06.04.2018. 09:51:16
Tur jau tā lieta, ka man viena darbavieta, viens amats, pēc apraksta "skolotājs".
Skolotājs un pedagogs - pedagogs var būt arī interešu izglītības (pulciņa vadītājs)
Bet ja jau likums neļauj publicēt, norādot pedagoga vārdu un uzvārdu, kāpēc Rīgas dome publicē? Jā un "amatpersonas" viņu sarakstā ir gan skolotāji, gan apkopēji. Un daudziem, arī man pieliktas zvaigznītes, jo pildot 2 pienākumus "skolotājs" un "pedagogs". Šo vispār nesapratu!
Lūdzu publicēt arī ārstu un zobārstu algas, juristu, kompāniju vadītāju algas un cik viņi izmaksā saviem padotajiem algās.
Kad LIZDA sāks cīnīties par acīmredzamo netaisnību, ka lauku skolās pamatā maksā tikai par kontaktstundām, bet te nevar atrunāties - ja par to nemaksā, nedari! Jo darbi ir jālabo, stundām ir jāgatavojas, skolēni , vecāki ir jākonsultē, ar audzināmo klasi ir jāstrādā un vēl visādi citi darbi skolā jāizdara. Žēl, ka šo netaisnību neredz neviens, kam tas būtu jāredz - vietējās arodorganizācijas, LIZDA, LIVA, IZM .
Inga Vanaga 05.04.2018. 21:19:18
Likums ļauj publicēt tehnisko darbinieku algas,tāpēc tas tiek arī darīts. Nevienu negribam pretnostatīt. LIZDA prasīs skaidrojumu par pedagogu un tehnisko darbinieku algu publiskošanu,jo nav skaidrs kā tas tiks salāgots ar regulu par personas datu aizsardzību.
Inga Vanaga 05.04.2018. 21:12:01
Normatīvie akti neļauj publicēt algas,norādot pedagoga vārdu un uzvārdu. Likums ir jāsakārto un jāievēro. Priekšlikums,kas arī ir interpretējams, apstiprināts Saeimā otrajā lasījumā, vēl trešais lasījums un likuma grozījumu izsludināšana nepieciešama. Nav nekā slēpjama,tikai prasām visu darīt saskaņā ar likumu.
Ar ko skolas tehniskais darbinieks ir sliktāks par skolotāju, ja viņa algu (bieži vien minimālo vai tuvu tai, kuru jau tāpat galīgi nav ko slēpt un jākaunās vairāk tur ir valstij un pašvaldībai, nekā pašam šīs izdzīvošanai neadekvāti mazās algas saņēmējam) var brīvi publicēt, bet skolotāju algu nē. Nu labi - pašvaldības budžets un blah, blah, blah...visa pārējā birokrātija kuru kā aizsardzības vairogu pabāzt priekšā, bet visi tak dzīvojam vienā valstī un no viena valsts budžeta, ne tā?
Tātad sanāk, ka pedagogiem ir ko slēpt. Tātad sanāk, ka LIZDA baidās ka sabiedrība uzzina reālos skaitļus. Tātad sanāk, ka kāds baidās, ka uzzinās arī par krasajām algu atšķirībām kādas pastāv skolotāju vidū. Un tas, kurš visvairāk baidās parasti ir nevis tas, kuram ir pieticīgi maz, bet gan kaut kāda iemesla dēļ daudz vairāk nekā viņa kolēģim.
Viena no saraksta 05.04.2018. 19:47:28
Man liekas, ka jākaunas valstij. Apskatījos un sapratu, ka steidzīgi jāmaina darbs. Vienas skolas ietvaros ir ļoti lielas atšķirības.
Nu varbūt labāk pielikt sarakstu skolotāju istabā pie sienas? Ērtāk,pārskatāmāk!
Pirmsskolas skolotāja 05.04.2018. 19:39:03
Mana alga par 0,8 likmi uz papīra 560 eiro. Jā, man nepietiek.. Jā, gribu vairāk... Vai tāpēc man jākaunas no tā?
Man ir tikai VIENS jautājums LIZDAI.- Kad sāksies skolotāju streiks, lai izcīnītu skolotāja cienīgas algas? Mūsu alga tika samazināta par 50% krīzes sakarā.Tā tāda arī palikus. , bet patiesībā ir samazinājusies, pateicoties dabiskai inflācijai. Kāpēc tur sēž Vanaga- nepraša un sliņķe ar milzīgu algu (kādu?) un neko nedara?
Obligāti klāt slodzi! Skolā taču alga atkarīga no slodzes( protams, arī citi faktori nosaka saņemtos EUR, bet nu vismaz)! Kurš vēl to nesaprot?
Skolas ēkas sargs, apkopēja, virtuves strādniece u.tml. - AMATPERSONAS Rīgā
Kāpēc tad pie algas netiek likta klāt likme? Un kā ar Vispārējo datu aizsardzības regulu, kas stāsies spēkā 28.05.2018., kurā noteikts ka persona ir devusi savu piekrišanu par sava vārda uzvārda publiskošanu?
Kur var redzēt šo algu sarakstu?
Un kā tad ar personas datu aizsardzību?
Vējoņa alga 55 tūkst. gadā,mana-knapi 5 tūkst.Vējoņa ietaupījumi-141tūkst.mani-0!Paldies!
Vai tiešām tik svarīgi , cik nopelna kolēģis? Mums visiem atalgojums par padarīto darbu ir niecīgs, tikai tas atkarīgs no stundu skaita ko vadam.
Nez, ko teiktu lauku skolotāji? Tiem naudasmaciņā "kaķa"asariņas! Kungi runā par baigām naudas summām, bet mums skolotāji pamet Latviju, lai strādātu ārzemēs un nopelnītu cilvēkcienīgu algu.
Rīgā skolotāji amatpersonas 05.04.2018. 14:28:11
Pašvaldība / Budžets / Rīgas pilsētas pašvaldības amatpersonām izmaksātais atalgojums
Rīga ir publicējusi, ja kāds vēl nav pamanījis, tikai baigi grūti lasāma lapa, jo jātinas cauri nez kādam sarakstam, lai pārbaudītu, vai manam kolēģim ir par 3 eur vairāk nekā man. Paprasīt jau nevar, jo pats nedrīkst izpaust.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.