Lietotājvārds
Parole
nya nya nya 10.04.2018. 20:44:54
Šeit pat latvijā var strādāt par 10K gadā, kas ir 1/5 no vidējās algas A.S.V.
Esam atpakaļ no Beļģijas. 10.04.2018. 17:10:17
es pateikšu, kas mūs interesē - kad mēs braucam atpakaļ uz Latviju, neviena no valsts skolām nebija gatava integrēt mūsu bērnu. Tik, cik paši bijām papildus nodarbībām ārvalstu dārziņā un skolā ieguldījuši (lai viņa saprastu latviešu gramatiku, mācētu lasīt un rakstīt), tik arī bija. Bet tik un tā bija vajadzīgs individuāls atbalsts un to mums nodrošināja tikai privātā skola. Kur arī nomācījāmies pirmos 5 gadus pēc atgriešanas. Tagad pārgājām lielajā, valsts skolā, viss kārtībā. Bet mēs nebūtu varējuši iet līdzi visiem pārējiem bērniem ja būtu uzreiz gājuši valsts skolā.
Kāds neparasts atklājums! Bet interesantāk būtu, ja aizbraucējus neinteresētu darba, izglītības un uzņēmējdarbības iespējas.
Remigrācija, acīmredzot, ir specifisks termins - tas nozīmē, ka it kā apdomā, it kā nē... it kā, kaut ko štuko kā nodrošināt, kā atbalstīt, it kā nē... Remigrē, tā teikt. Reemigrācija būtu skaidri un nepārprotami - atgriežas atpakaļ. Kad darbaļaudis būs izgājuši kompetenču apmācības skolas kursu pēc gadiem 12, tad šādu terminu būs krietni vairāk. :) Bet šis jau ir solis pareizajā virzienā. Apsveicam eklases portālu!
Vai nav jāraksta virsrakstā rEEmigrācija?
Varbūt vismaz šajā portālā varētu aizliegt muļķīgus, aizskarošus komentārus... Lai cilvēki pauž gan pozitīvo, gan negatīvo pieredzi, nevis prasti zākājas savā starpā .
Tālā kaija 10.04.2018. 08:46:58
Kas par meliem....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.