Lietotājvārds
Parole
Piekrītu visiem tiem, kas rakstīja, ka bērnudārzs nu būtu pēdējā problēma! Ne jau bērnudārza dēļ cilvēki aizbrauca, ne bērnudārza dēļ atgriezīsies...Smieklīgi apgalvojumi, no kaut kādas ķešas grābti!
Ko tik nestastīs pilotprojekta Rīgas reģiona koordinatore lai attaisnotu savu algu )))
Kādas blēņas, bērnudārzs noteikti nav iemesls!
Tā vietā, lai cīnītos par dzīvi tepat Latvijā, ir , kas izvēlējās emigrēt. Nu - emigrēja un miers. vispār, sen jau vajadzēja pieņemt likumu par pilsonības atņemšanu tiem, kas jau 5 gadus nedzīvo šeit un nemaksā nodokļus. Un bērnudārzs? nu, protams, ja ir vieta. ja nav, tad nav. Kādreiz, pēc 2.pasaules kara arī emigrēja, bet ne jau visi. Kas ir lielāka varonība?
manuprāt būtu labi ja Latvijā atkal būtu daudz cilvēku, bet lai būtu arī parastajiem cilvēkiem lielāka alga nevis deputāti pievāc visu sev!!!
Sapņojiet vien! Daži ,,patrioti,, ar ,,aknām,, varbūt atgriezīsies. Tur jau tā lieta.Visupirms-darbs,ar adekvātu algu.Tad bd.,skola-kurās arī netrūkst problēmu.Un pēc samērā labas,komfortablas sadzīves-diez vai gribēsies šeit dzīvot. Cik nav dzirdēti stāsti,ka atgriezās,bet tikpat ātri aizlidoja atpakaļ. Te no rokas-mutē,kā mēdz teikt,neprot iztikt un dzīvot.
beidziet melot 11.04.2018. 13:05:23
man daudzas pazīstamas ģimenes ar bērniem ārzemēs...i nedomā par atgriešanos...beidziet lūdzu sapņot un dzīvot ilūzijās, lai šeit atgrieztos, ir jābūt trakam...
Problema nav bernudarza,to var atrast-privatajos atradisies vieta,maksa tik. Problema ir taja,ka aizbraukushajam NAV kur atgriezties! Viss jasak no nulles+ nezini vai bernus varesi pabarot. Pec partikushas dzives,ierasties dzimtene un sakt no sakuma IR vairak neka gruti.
Ja dodoties prom viss pārdots, vai noņemts banku kredītos, tad šeit jau nekā nav. Radiem, draugiem un paziņām jau pietiek savu problēmu, lai iedziļinātos vēl svešās problēmās.
Lai laiž bērnus Latvijā krievu dārziņos tur tak vietu noteikti dabùs.
Allaž brīnos, no kurienes gan, ierēdņuprāt, kādreiz tie latvieši (?) ir aizdevušies prom? Vai tiešām iespējams, ka LV nav palicis nekas - dzimtās puses, draugu, radu, paziņu -- ja reiz jāprasa ierēdņiem, kur dzīvot, ko darīt??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.