Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
Nu šī taču Latvija! ''Labākā vadība..."
...ir pašvaldības,kurās jau daudzus gadus brauc ar transportu,kurā bērniem nepietiek sēdvietu,jo skolotājiem arī jātiek uz skolu, un piesprādzēties gan nevar,gan nepieprasa,sēž pa 2 vienā vietā, bērni stāv kājās,kas nav atļauts. Jautājot par šo situāciju ,atbilde bija: Citu transportu nevar nodrošināt,un vispār ....nekas jau slikts nav noticis...izbrīnīti pagasta pārstāvji. Kad saņēma brāzienu no atbildīgajām institūcijām,tad pāris mēnešus bija risinājums.Bet nu jau laiks pagājis un viss notiek pa vecam! Vai skolas busus CP nemaz nekontrolē?
Tieši nesen par to domāju,kas kontrolē skolēnu autobusu šoferus ?Vai tiek veiktas pārbaudes?Vai varu drošu sirdi uzticēt bērnus?Njā...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
* E-klase neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. Noteikumu neievērošanas gadījumā, E-klase patur tiesības komentāru nepublicēt vai rediģēt. Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes.