Lietotājvārds
Parole
aborigenius 17.04.2018. 08:54:26
Nesaprotu. Tie laiki (un ne tikai nesenie), kad cēla jaunas skolas un ļaudis ražoja ne tikai dažās pilsētās, bet arī laukos - tie laiki tā kā ir tumši, nepareizi un tur nekāda attīstība. Tagad likvidē gan skolas, gan ražošanu un tā skaitās veiksmīga attīstība...
Kur var pasūtīt jaunus vergus (vēlams melnus)
Jau tagad laukos ir bēdīgi ar to izglītību,ja salidzina ar pilsētu piedāvājumu,pulciņu pieejamību un citām iespējām. Un tas trakākais,ka tuvākā lauku skolā ,kurā mācās mani bērni,pulciņi it kā ir,bet jāsaka- tikai ,,uz papīra,,... vairāk nav ,nekā ir...Mācības arī šķiet tikai ķeksīša pēc.Ko lai saka,ja dzirdu-lielākā daļa nesekmīgu ,no ~80 skolēniem???
Skaldi un valdi 16.04.2018. 16:04:05
Galvenais ka otra reformas daļa (par mazākumtautību skolām) ir ļoti laba un atbalstāma:) Var arī par šo galu tagad teikt: "ai cik labi", "sen jau laiks". Vai ne? :)))
moderns karš - IT rīki
Nekas tā neatspogoļo patieso situāciju Valstī kā __skolu slēgšana, apvienošana, pievienošana, skolu tīklu optimizācija__saucam šīs darbības kā gribam. Demogrāfija un Valsts patiesā situācija ir...!!!
Veiksmes stāsts turpinās. Paldies Vienotibai.ZZS.NA.
Ko tur niekoties- klapējam ciet visas. Un vienotības elektorāts būs nodrošināts...
Internātskolas ir vajadzīgas, bet ne katrā pagastā. Uztaisiet 3 internātskolas ar 300 skolēniem, tāpat viņi dzīvo internātā tuvāk vai tālāk, ne tā kā Vaiņodes internātskolā 56 skolēni uz 34 pedagogiem.
Lauksaimniek! 16.04.2018. 07:32:32
Nu tad veidojam laukos pilsētas! Bet lauki paliek tukši ar visām no tā izrietošajām sekām... Kam atstāsim tukšos hektārus? Iebraucējiem? Diezin vai cilvēkiem ar minimālo algu (tādu arī lielpilsētā, izrādās, ir ne mazums), pārsimt kilometri turp un atpakaļ ir sīkums.
Kāpēc rakstā nav pieminētas Vecpiebalgas novada skolas(Vecpiebalgas vidusskola,Inešu pamatskola,Taurenes pamatskola un Dzērbenes pamatskola),kuras arī skars gan likvidācija,gan reorganizācija?
Lauksaimnieks 13.04.2018. 21:06:23
Cilvēkiem jāsaprot, ka urbanizācija nav tikai melna vai balta. Laukos iespējams nopelnīt tikai tad, ja lauksaimniekam pieder lielas platības, tāpēc laukos daudziem cilvēkiem nav izdevīgi dzīvot, paliek tikai saimnieki. Pilsētu attīstība tomēr dod mums arī ieguvumus - paskatoties uz attīstītākām valstīm, centralizācija tur ir vēl spilgtāka un arī dod rezultātus. Mēs nevaram rauties 3 maiņās kā agrāra valsts, ja citas valstis daudz ātrāk attīstās, veidojot lielas pilsētas. Jāiet līdzi laikam - šobrīd pārsimts kilometri ir neliels attālums, jo vairs nav jābrauc ar zirgu ratiem 3 dienas uz tuvāko lielpilsētu. Ja vēlamies labāku dzīvi, sekosim līdzi laikam.
Faktiski izglītība nebūs pieejama lauku bērniem. Veidosies analfabētisms ( esmu jau ar to sastapusies, jo jaunietis kā ozols, bet burtus tikai pazīst un domu var izteit tikai atbildot uz īsiem jautājumiem). Cilvēki vairāk pārcelsies uz pilsētām un pilsētu skolas būs ar daudzām paralēlklasēm. Lauki būs tukši! Kaut gan varas funkcionāri "baro "ar idejām un "piemēriem", ka lauki attīstās, tikai tajos nav kas strādā un mācās.
Skumji, internātskolu likvidēšana - NOZIEGUMS! Bērniem, par kuriem ģimene nerūpējas, bija iespēja justies vajadzīgiem, vērtīgiem utt.
Trakāk nekā pēc kara.
taa nav

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.