Lietotājvārds
Parole
Lai nāk uz aukiem, visiem vietas pietiks...
Pedagogi argumentē, kāpēc 6-gadīgiem bērniem nebūtu vēlams uzsākt skolas gaitas, vienreiz jau tas izgāzās (80.gadu beigās), psihologi iebilst, ārsti neatbalsta, vecāki protestē, bet tik un tā tā būs būt :( Ja tā ir tikai nosaukuma maiņa, tad vai tiešām tas vajadzīgs? Kāpēc pēc būtības citā ritmā un ar citām mācību metodēm apmācāmi bērni tomēr jāpārsauc par 1.klasi un jāsūta uz skolu, kur nav ne atbilstoša iekārtojuma, ne telpu? Ja tam ir finansiāli iemesli, tad kurš domā par bērniem, kuri pēc vecumposma fizioloģijas nav gatavi jaunam attīstības posmam - skolai? Un IZM nevis vispirms visu sagatavo un tad pieņem lēmumus, bet uzgrūž likumus pašvaldībām, skolām, vecākiem, un tad skatīsies, kas "izpeldēs" :(
tukšai mucai 18.04.2018. 07:18:00
Izgāzīsies gan, bet tur augšā, projektu bīdītājiem naudiņas kabatās būs satecējušas. Toties ikdienas skolotājs varēs pušu rauties, vēl cept visādus papīrus par pliku velti, vakar jau Kārlis teica, ka algu pacelšanai naudas nepietiks, jo slēgts nepietiekams skolu skaits.
Kā teicis lielais Godmanis -saspiedīsimies kopā kā pingvīniņi - gan jau izdzīvosim, kuriem nepatiks,aidā -uz Eiropu prom!
Jā, Eiropas nauda ( ar ko attīstīt skolu) spīdēs tikai lielajām skolām... ko ar tām mazajām krāmēties? Kurš te par bērnu domā?
Mani visi berni iet skola no 6 gadiem un diena vini negulj, no 2 gadiem. Es par to, laj visi berni iet no 5-6 gadiem uz skolu, ta bus labi!
Es par to, laj visi iet no 6 gadiem uz skolu.
labi atceros tos laikus, kad augumā mazākos sešgadīgos pirmklasniekus cilāju uz podiem, uzkāru virsdrēbes, paši netika klāt, uz krēsliem tupēja uz ceļgaliem, citādi neredz galdu...Toreiz arī visādus uzlabojumus solīja, labiekārtošanas, bet čiks vien iznāca. "Čiks"tāda vieda latviešu tautas pasaka...
Ar katru gadu palielinās to bērnu skaits, kuriem ir grūtības koncentrēties, grūtības apgūt mācību vielu, grūtības kontrolēt savu uzvedību -klasēs jau tagad ir vairāki bērni, kas prasa īpašu uzmanību. Tas traucē mācību vielas apgūšanu visai klasei. Tā visa kontekstā mēs vēl iemetīsim skolā 6gadniekus ar nenobriedušu psihi, kas tikai vairos problēmas un tādu bērnu būs arvien vairāk. Sekas būs jūtamas visā mūsu nākamajā paaudzē... žēl. ka to nesaprot, vadoties tikai no tā, ka es taču gāju skolā 6 gados un kas man vainas?
Kur liks sešgadniekus gulēt?
Žēl to bērnu. Vēl jau būs nabagiem jūnijs viss jāmācās un jaunās kompetences jāapgūst... Un pēc tam visi valsts parādi jāsamaksā.
mamma laukos 17.04.2018. 11:53:55
Tā nu ir , laukos likvidē vidusskolas- lielie prom uz pilsētu, mazos šurp no pilsētas uz laukiem. Sanāk tāda kā Apmaiņas programma. Radiem, draugiem, paziņām būs jāmainās bērniem, jo valdībai viss ir vienkārši- nolemjam, ievelkam kartē bultiņas, kur pārvietosim un reforma kārtībā. :-(
tukšā muca 17.04.2018. 11:27:51
Kārtējais bezseguma, sasteigtais, no ārzemēm pagrābtais projekts, kas ar lielu blīkšķi izgāzīsies. Cik žēl, ka lēmējiem interesē tikai Eiropas naudas grābšana. Tikai cik ilgi? Bezgalīgi to naudu taču grābt nevarēs, kaut kad būs arī jāatdod. Arī tā tiek izpārdota valsts - iedzenot valsti milzīgā parādu jūrā, par ko būs jāatbild nākamajām paaudzēm...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.