Lietotājvārds
Parole
Ja vēl šodien nav vadlīniju, pilnīgi noteikti ir skaidrs, ka nav pamatojuma arī skolas gaitu uzsākšanai no 6 gadu vecuma. "Atbildīgie gaišie prāti", skolas gaitas uzsākam no 7 gadu vecuma, izrevidējam mācību saturu un programmas, izmetam to, ko var izmest un pamatizglītību beidzam vai nu ar 8. vai 9. klasi un vidusskolas izglītību pabeidzam 11. klasē.
Gaidītājs 19.04.2018. 13:08:21
Kad beidzot tās vadlīnijas būs publiski pieejamas. Cik var runāt. Laiks iet, bet vadlīniju veidotāji kā tādi partizāni pa ierakumiem ar visiem dokumentiem. Un vadlīnijas kā slepenais čekas dokuments, tikai ierobežotam personu lokam. Un to, škiet, ap 18 tūkstošu sešgadnieku vecāki tagad zīlē: mīlēs/ nemīlēs bērnu tā 1.klase; prasīs gulēt pusdienas laiku vai neprasīs; darbosies ar bērnu līdz 17.00/ izmetīs aiz durvīm jau 12.00

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.