Lietotājvārds
Parole
Pilnīgi noteikti ir skaidrs, ka nav pamatojuma skolas gaitu uzsākšanai no 6 gadu vecuma. "Atbildīgie gaišie prāti", skolas gaitas uzsākam no 7 gadu vecuma, izrevidējam mācību saturu un programmas, izmetam to, ko var izmest un pamatizglītību beidzam vai nu ar 8. vai 9. klasi un vidusskolas izglītību pabeidzam 11. klasē.
Aptauja-cienīga skolotāja alga Latvijā beidzot būs vai nē? 18.04.2018. 13:14:30
Es piedāvāju tādu aptauju, kas ir segvārdā.Un to publicēt tvnet, delfos utt...Tad arī IZM redzēs ko domā skolotāji.
Atvainojiet, bet kas ir valstsgriba?
Ko var kult tukšus salmus! Maļ un maļ vienu un to pašu tukšās frāzēs! Protams, lai KĀDS SAŅEMTU "SMUKU"NAUDIŅU....
.... un, kad novērtēs šo skolotāju darbu pienācīgi, lai nav jāraujas par desmit darba vietām?!
starpbrīdī 17.04.2018. 12:10:45
Anketa kārtējam ķeksītim
"Kvalitatīvi vadītas, mūsdienīgas organizācijas, kuras caur vērtībām, kultūru un atvērtību veido labāku sabiedrību: bērnus, ģimenes, skolotājus, mūsu kopienu." Iestājas šoks un atklāsme par jauno reformu - TAUTU tiek paģērēts aizstāt ar tādu konstruktu kā "kopiena.
Vai pašai valstij nav jādomā par vērtībām.Kādas vērtības, ja mazam skolēnam jābrauc uz skolu 20 un vairāk km, un visu laiku tikai par skolotāja mainīšanos, valstij un ministriem pirmajiem tas būtu jādara, jo viņi nezin , kas notiek ārpus Rīgas skolās.Valstī ,kurā likvidē skolas, kādas vērtības. Liekas, ka atšķirībā no ministrie vienīgi skolotāji vēl domā par nākotni.
..."strādā pie jaunas skolotāju izglītības sistēmas izveides, kuras centrā ir Latvijas sabiedrībai svarīgas vērtības", un kas, piedodiet, ir bijis līdz šim izglītības sistēmas centrā?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.