Lietotājvārds
Parole
Ļoti nevienlīdzīgi pret pārējiem valsts un pašvaldību darbiniekiem. Patiesībā - pret jebkuru darbinieku... Nepiekrītu šādiem pabalstiem no nodokļu naudas!
Tā vietā, lai skolotājus laistu pensijā pēc 55 gadu sasniegšanas izdomā visādus nesaprotamus pabalstus. Un ko pēc tā pusgada lai cilvēks dara? Normālās valstīs - nostrādāji 25 gadus skolā - pensija. Tas būtu normāli. Arī jaunajiem būtu vieta kur strādāt, bet nē, kad man būs jāiet pensijā, būs jau noteikti no 7o gadiem. Nu sakiet, ko 65 gadus vecs skolotājs var iemācīt ? Drīz jau no skolas un taisni uz kapiem...
ua mežu, kā jau kapitālismā pieņemts
Kā šie cilvēki izdzīvos pēc tam?
lielie vīri augšā saņem šādu pašu pabalstu uzreiz, vienā gabalā, bez atzīmēšanās kā nosacītajam cietumniekam un bez nosacījuma, ka neatrod darbu. To sauc - atlaišanas pabalsts.
Vai valstī ir atšķirīgas prasības bezdarbnieku pabalstiem?
Kas tie par sūda pabalstiem (tikai pusgadu!), MK un IZM par to būtu jākaunas nevis pasniegt te kā kaut kādu milzu labdarību, Vēl tam nabaga skolotājam kā pēdējam recidīvistam būs katru mēnesi jāatzīmējas un jāsniedz paskaidrojumi.
Jā, Kristīne! 18.04.2018. 18:13:35
3 mēnešus vasarā neko neauklējat, jo internāts ir tukšs! Turklāt nevajadzētu skaudīgi bļaut par to, ka kāds kaut ko dabū (starp citu - 100 galvām lielākas algas un daudz privilēģiju, kā arī daudz atvaļinājuma dienu, bet par to klusējat...). Tērējiet labāk enerģiju tam, lai arī jums iedod, nevis noniciniet skolotājus! Un vārdu "apsurts" jāraksta ar "b". Uz burta "b" lietošanu un citiem gramatikas likumiem vienlīdzības princips nav atcelts. Tas gan jūs maz interesē...
Runa jau ir par brīvlaiku, nevis mācību laiku. Jūs neatšķirat?
>>Kristīnei 18.04.2018. 16:57:55
Tad jūsu iestādē ar darba organizāciju nav kārtībā. Bet skolā žāvāties nav laika. Būtu jums izglītība, varētu mainīt uz "vieglāku" darbu!
Ļoti maz zināt kā norit darbs internātskolās, kur auklīte paliek viena bez skolotāja un pilna māja ar skolniekiem par kuriem esi atbildīga. Turpiniet žāvāties skolā.
>>>Kristīnei 18.04.2018. 16:35:45
Atbildības līmenis arī attiecīgi - nepedagoģisks! Brīvlaikā "padežūrē" pie televizora, pasnauž par to pašu algu. Tikmēr skolotājs plāno, mācās utt. Žēl tikai, ka dēļ tādām mēģinātājām rodas iespaids, ka visās skolās tā žāvājas!
Mēģinu nu jau ne pirmo gadu, strādāju internātskolā par auklīti (nav pedagoģiskai amats) atvaļinājums četras nedēļas un viss ir kārtībā.
skolotājai 18.04.2018. 16:11:12
tad jau visu mūžu esat pārkāpusi likumu, neizmantojot atvaļinājumu un atvaļinājuma naudu arī nesaņēmāt visu mūžu.
Atvaļinājums divu mēnešu garumā?? Pamēģiniet pastrādāt skolā, pirms domājat, ka tas nav nepieciešams.
Visu mūžu strādāju skolā, bet divu mēnešu atvaļinājumu vasarā neesmu redzējusi.
Protams pārmaiņas ir vajadzīgas un noteikti šīs pārmaiņas kādu skars tieši. BET KĀPĒC MĒS TAGAD AR PABALSTIEM GLĀBSIM TIKAI PEDAGOGUS. Kāpēc neglābjam mediķus vai tūlīt sāks tīrīt valsts pārvaldes iestādes. Valsts pārvaldes iestādēs - ministrijās, valsts kancelejā u.c iestādēs nevienu neatlaidīs reformu dēļ, bet kādā pansionātā atbrīvos aprūpētāju (valsts pārvaldes iestāde) vai nolikvidēs kādu VSAA klientu apkalpošanas centru, izmetīs parastos inspektorus -pabalstus u.c dokumentus formējiet elektroniski. Nezin kāpēc šie cilvēki saņem valsts "piešķirtos labumus" darba zaudējuma gadījumā atbilstoši likumam. KUR IR VIENLĪDZĪBAS PRINCIPS. Kāpēc pedagogi ir tik priviliģēti - atvaļinājumi divu mēnešu garumā, tagad vēl pabalstus dosim. Apsurds
Tas, kas šobrīd notiek LU PPMF (Pedagoģijas fakultātē), ir ārpus katras kritikas! Kad pēdējo reizi augstskolas pasniedzēji bijuši skolā, strādājuši klasē? Izmanto 15 gadus senas prezentācijas, pat gadu slinkums (vai nekompetence) nomainīt! Un pēc tam brīnāmies, ka bērni ar asarām acīs pavada pensijā skolotājus-seniorus

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.