Lietotājvārds
Parole
Bērnu dārzos jau nu gan vajadzēja visiem bērniem kopā mācīties, nevis jau sākt dalīt pa tautībām. Nu kurā valstī Eiropā tiek bērni dalīti pirmsskolā pa mazākumtautību valodām ?
Ar latvieshu valodas "glaabshanu" un "valstisko droshiibu" tiek piesegts citu tautu genociids Latvijaa. No riita iesleedziet 900 sekundes un paklausieties "latvieshu valodu" ....cik pareizi runaa diktori , iesledziet SWH un paklausieties "latvieshu valodu"....vai nav kauns ?
Василиса 19.04.2018. 23:12:39
Ах, как мило! Давайте все вместе будем говоритьпо латышски! Ура! Ах мы такие добрые! А я не хочу ассимилироваться! Мне русский язык дорог! И моим детям! И учить языки -это прекрасно! А фашизм и рассовая дискриминация -это мерзко! И читайте "Собачье сердце", будет поучительно!
skolotājas asara 19.04.2018. 21:02:57
ja būs adekvāta samaksa, būs sekmīga mācīšanās
У правительства метод обучения прост 19.04.2018. 20:58:42
Быстро всё выучим в детском саду и тогда сразу начнем учить китайский, чтобы выбраться из нищеты.
Lai dzīvo etnogrfiskais muzejs!
Mika mammai 19.04.2018. 13:07:57
Mocīsies tas,kurš mocīs mūsu bērnus.Bez papildus maksas.
Kamēr dārziņi nebūs tikai latviešu valodā, tikmēr arī mocīsieties ar skolām. Jo nav jau īsti arī tālredzīgi likt bērniem pāriet uz latviešu valodu skolā, kad jūs paši vien viņiem dodiet iespēju dārziņā iet krievu grupiņās. Bet to, ka tieši bērnudarznieku vecumā tās valodas līp klāt un bērnam ir visvieglāk apgūt latviešu valodu - tas ir zināms jau visai pasaulei. Izņemot mūsu IZM ierēdņiem, acīmredzot. Bet vaimanas par to, ka dzimto valodu bērniem nemācīs var vispār nolikt maliņā un tikai nedaudz ieslēdzot otro ātrumu jau risinājums nāks pats - fakultatīvi bērneļiem grupiņās dzimtās valodas apguvei - brīvprātīgi - kurš grib, apmeklē. Pat maksu var neprasīt. Nevis veseli bērnu dārzi. Lai taču visi aug kopā un mācās vienā valodā vienreiz!!!
Kādā valodā Jūs runājāt bērnudārzā?Nemaz neizskatās,ka Jūs to apguvāt labā līmenī,neskatoties uz to,ka Jums tā ir dzimta valoda.Un kas tad sanāk galu galā?Sanāk,ka krievu bērnudārzus un krievu vidusskolas absolvējuši skolēni,studē universitātēs latviešu valodā ar izcilām sekmēm, un jau darbā runā un raksta latviski dažreiz labāk par tiem,kuriem latviešu valoda ir dzimta.Ka arī brīvi runā angliski,vāciski,franču,norvēğu valodās.Un kam tad Latvijas darba tirgū būs augstāka vērtība?Bet kas būs spiests ārzemēs?"За что боролись,на то и напоролись"(с)
...un cik gadi vajadzīgi lai kaut ko tādu izdomātu un cik gadi (varbūt arī milijoni) būs vajadzīgi lai kaut ko tādu ieviestu. Un PRET ko tās PRASĪBAS tiks PASTIPRINĀTAS... -droši vien jau tādā formā lai kārtējo reizi KFas ārlietu resors varētu sūdzēties pasaules tiesās un te organizēties demonstrēšanai... Vai tomēr IZMas ierēdņiem kaut kad nevajadētu "norāpties" no augstās un bargā priekšniecības tribīnes un sākt strādāt REĀLI lai patiesi būtu rezultāts... Jājautā ko īsti mums te vajag. Lai būtu VADLĪNIJAS... Vai varbūt vienkārši lai jau bērnu dārzos bērni apgūtu valsts valodu... Un kā domāja organizēt to apmācību, jo cik saprotu būs kategoriski jāizvairās no situācijas lai latv.valodā runājoši bērni netiktu pat ne mazliet apmācīti runāt krieviski ...utt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.