Lietotājvārds
Parole
Ierosinājums! 20.04.2018. 12:07:15
Atpaliekam no ātrvilciena! Kādi pedagogi? Jaunās tehnoloģijas tak ļauj rīkot videokonferences. Tātad pedagogu skaits valstī būtu katrā vecumā grupā katrā priekšmetā pa vienam. Nemaz neiznāk simts. |Un viņiem cienīgas algas, lai var ekrāna priekšā atraktīvi, rosinoši, jomās un kompetencēs balstīti virzīt, motivēt skolēnus radoši apgūt zināšanas. Un cik naudas ietaupīs!!! Nu ekrāniem un projektoriem( vai interaktīvai tāfelei) gan visiem jābūt. Tu nāksies patērēties. Tad gan mēs pasaulei parādītu klasi- kā vajag taupīt un reorganoizēt!
Mīļie kolēģi, nu nebūs mums tās naudas vairāk. Tas ir zem katra sevi cienoša cilvēka goda klausīties varasvīru vāvuļošanā. Tāpat tiksim kaut kādā veidā apšmaukti...
Vispirms algas- tikai tad kompetences!
Tā ir labākā dāvana Latvijas simtgadē, lepojos ar valsts attieksmi pret pedagogiem, lauku skolām, kuras tiks slēgtas, un izglītības ministru jo sevišķi!
Ja katram ministram būtu jāatbild par savu rīcību - liels naudas sods, cietums,- tad varbūt viņi domātu ko dara. Bet pie mums tā - darām ko gribam.....
bet izm darbinieku prēmijām pat ļoti daudz sanāk. Šadurskim gandrīz 70 tūkstoši alga, mašīna tik dārga, uz rokas arī (maisā). Kur viņš liks naudu? Kāpēc viņam vajag tik nenormāli lielu algu? Lai padalās. Pietiks visiem skolotājiem
Ha...vai tad vēl ko citu mēs varējām gaidīt! Algu reforma vērsta samazināšanas virzienā un naudas trūkums skolām...:(
Neuztraucies, likvidējamo skolu sarakstā nav iekļautas tās, kurām skola vai pašvaldība nezinkādu mērķu motivētas stiepj gumiju ar slēgšanas dokumentāciju. Tā, ka skaitliski būs daudz vairāk.
Rīgas skolu tīkls netiks sakārtots? Kāpēc vienā skolā, kura celta daudz mazākam skolēnu skaitam "mīcās" par 30% vairāk bērnu, bet citā, piemēram, Ezerkrastu skolā, kura celta 1000 skolēniem, mācās 203? Vai nu jāmaina telpas, vai jāslēdz nerentablās skolas... Nu kas Rīgā ir skola ar 1 paralēlklasi?? Nesaimnieciski.
Ā pedegogam trūkst bet celtniekiem nē?
>:) tā arī viņiem vajag!!!
Un kurš gan bija tik naivs un cerēja, ka šoreiz solījumi tiks pildīti?
kā tad netrūks, ja Ša'durskim gada ienākumi ir 64.000eiro
[email protected] - It's possible to love a bank速脉联合文化传播(北京)有限公司 - 超大防务|超级大本营军事网站-全新视觉呈现最有营养的军事内容 19.04.2018. 14:22:33
【雅阁】雅阁九代_本田_广本雅阁_第九代雅阁报价_汽车之家
Cerēju, ka īstais cirks sāksies tuvāk 2030. gadam, kad visam būs jābūt atraktīvam, kreatīvam, advancētam, kad reformu nauda būs iztērēta, kad mēs- vecā, neko neprotošā, stagnējošā skolotāju paaudze būsim dabūti prom no skolas... Bet cirks ir ieradies. Tikai smiekli nenāk...
laimīgi atkal pie loga es smejos manā sētā kretīni dejo
Galvenais,lai ministriem pietiktu naudiņas pielikt algai,pārējie izdzīvos.Viņi to prot.
"Aplauzās"! Slēdz taču mazās skolas, kur skolotājiem mazas algas! Rezultātā čiks vien iznāk!
Aprēķinā aizmirsts tāds arguments, ko sauc par laiku. Kā tā?! Pēc grafika skatoties, skolēnu skaits vairs nesamazinās. Valsts attīstās un attīstās digitālās mācību formas, kāpēc skolēns nevar palikt savos laukos un mācīties?!
Man vienalga, aizeju no skolas.
Jo vairāk skolu kāda pašvaldība likvidēs, jo lielāku finansējumu dabūs. Super! Lai mūsējā likvidē visas skolas! Būs naudiņa! Ja nopietni, pirms pāris mēnešiem, kad Šadurskis bazūnēja, ka algu pielikums būs atkarīgs no slēgto skolu skaita, šo jau paredzēju - tātad pielikuma nebūs. Un to toreiz šeit rakstīja daudzi komentētāji. Secinājums - komentētāji ir tālredzīgāki par ministru vai arī ministrs ir ļaunprātīgs intrigu un sabiedrības šķelšanas specs. Naivi neloģisks ministrs vai ministrs - intrigants, kurš variants ļaunāks?
Brīnumu zeme. 19.04.2018. 10:49:07
Iedomājaties būtu raksts-pašvaldībām varētu trūkt līdzekļu deputātu un domes darbinieku algām. Tas vairāk ka 20 gadu laikā nekad nebija un nebūs. Tāpēc varam izdarīt secinājumu, ko viņi ciena utt..
Lai dzīvo CIRKS!!! Kāpēc arodbiedrība neprotestē (tātad akceptē?)?! Kā var būt, ka skolotāju algas ir atkarīgas no 1.)..... ,2.)......,utt.,! Militārām vajadzībām naudas gana......................
Tāda laba matemātika.Likvidē skolas,bez darba atstāto skolotāju algas tiks izmaksātas atlikušajiem skolotājiem,bet pietrūks,jo par maz likvidējam.Visiem nesanāks.Absurds.
es kā vēsturniece 19.04.2018. 09:47:26
Vienvārdsakot - līdz vēlēšanām naudas pietiks , pēc vēlēšanām PIETRŪKS !

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.