Lietotājvārds
Parole
Tad lai Straujuma atbild! Bet, pag - kur tad viņa ir? Pareizi - nekur! Atbildību šai valstī par sastrādāto neviens nenes!
Kāds ir apguvis vārdu "instruments" un nu lepni to lieto :))
Pilnīgi noteikti ir skaidrs, ka nav pamatojuma skolas gaitu uzsākšanai no 6 gadu vecuma. "Atbildīgie gaišie prāti", skolas gaitas uzsākam no 7 gadu vecuma, izrevidējam mācību saturu un programmas, izmetam to, ko var izmest un pamatizglītību beidzam vai nu ar 8. vai 9. klasi un vidusskolas izglītību pabeidzam 11. klasē.
mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties(...) 20.04.2018. 15:41:44
Izglītība mūža garumā par saviem līdzekļiem un obligāti, jo kur gan daudzie darboņi, mentori, eksperti, konsultanti un visi citi n-to aģentūru, centru, institūtu un visādu liekēžu kantori pelnīs savu"algu". Attīstību jau tas neveicina. Noguruši zirgi jau ilgi nevelk, tāpat būs jānošauj. Kaut kā negribas būt par "omīti ābelē'..
"Ministra ieskatā visa sabiedrība diemžēl nekad nesapratīs, ka izglītība un zinātne ir prioritāte, taču viņš uzskata, ka "mums pilnīgi pietiktu ar to, ja lēmumpieņēmēji spētu saprast svarīgākās lietas"." Nu ko - sapratāt, sabiedrība ir dumja.
Kā parasti, melo suns!
Izglītības sistēma jau kļuvusi par mafiozu monstru.
Ministra ieskatā visa sabiedrība diemžēl nekad nesapratīs, ka izglītība un zinātne ir prioritāte. Ar tādam algām??? Pats tīc par ko runā?!!!
Ko var mul*dēt, izglītību iznīcina, bet to visu apdaiņo ar smukiem saukļiem lai paši varētu naudu sabāzt pa kabatām
Vēsturniece 19.04.2018. 13:58:03
Par lielu samaksu vadīs komisiju, tērēs līdzekļus, bet par reālo situāciju tā arī paliks mazā neziņā!!! Paši sēž uz mūžveciem diplomiem, bet jūtās lemttiesīgi.
Straujuma bija viena no tām, kas akceptēja neveiksmīgo algu reformu, kuras rezultātā daudziem alga samazinājās, bet slodze pieauga! Kāda prioritāte? Skaisti runā no tribīnes!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.