Lietotājvārds
Parole
Ko, no latviešiem grūti atrast labu profesoru?!
Visiem Latvijā jāiemācās Valsts valoda,apkopējiem ,profesoriem,visu profesiju pārstāvjiem.Žēl,ka valstī valda šāda aprobežotība...mazliet pat kauns.
Bērnudārzniekiem būs augstākas prasības, profesoriem zemākas! Un nākamajam valsts prezidentam būs jāprot runāt tikai dzimtajā dialektā.
tādiem kā Ofēlija 20.04.2018. 12:54:20
Iemesls tām viduvējībām domāšanā ir tikai viens - savas zemes, savas tautas un savas valodas noniecināšana, automātiski pieņemot, ka viss, kas ir no mūsu valsts - tas ir pelēkā viduvējība, bet viss, kas atbrauc no ārzemēm - sajūsmas vērts. Šādi nicinot sevi, neko arī nesasniegsim. Un neviens ārzemju profesors, zina vai nezina viņš latviešu valodu, tādiem ārzemnieku pakaļskrējējiem neko intelektam neiedos. Bet mūsu profesori savukārt bieži tiek cildināti ārzemju augstskolās - tikai Ofēlijas to nemaz nevar iedomāties vai viņām tas neliekas saistoši - jārunā tak plebeju latviešu valodā ar viņiem.
Murgs - nē, izglītības kārtējā gremdēšana, nemācīsies profesors latviešu valodu, ja būs plānojis pāris gadus iezemiešiem gaismu nest, viņam tas nav vajadzīgs. Aizbrauks citur, kur tādu prasību nav un studenti spēj klausīties lekcijas angļu valodā. Bet Latvijā mācīs studentus bezcerīgas pelēcības ar ambīcijām. Tāpēc arī nav prestiža Latvijas diplomiem, ka valodas zināšana ir pārāka par profesionālismu. Visu ar politoloģiju saistīto vispār drīkstētu tiakia anģļu valodā mācīt, lai nesanāk kā v.galvām ārzemēs ar visiem spešeļiem
Kas tie par murgiem? Profesoram jau nu gan vajadzētu spēt iemācities VALSTS valodu!
Ah, tad elite tomer bus...tatad tam kursh raapo bus taa , tam kursh lido buus taa....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.