Lietotājvārds
Parole
Izrādās, ka tomēr Latvijā vēl kādam ir palikusi loģiskā domāšana ... Paldies meitenēm un viņu skolotājiem!!!
Kā tas var būt - IZM ar ministru priekšgalā taču tik veiksmīgi pierādījuši, ka pašreizējās mācību metodes nekam neder!!! Viss līdz pamatiem jānoārda un jātaisa izcilā kompetenču izglītība, kura vienīgā nodrošinās izcilību rašanos! Un te pēkšņi - cik nepatīkami - dažas skuķes apgāž varenā Šadurska, viedās Oliņas un pārējās kompānijas gudrību!
Nu,un kam taas zinaashanas??? Lai peec tam straadaatu sheit par grashiem... Meitenes malachi, bet valstij pie kaajas... Tik daudz talantu un vairaakums pa aarzemeem....
Kāpēc jūs tik ļoti cepaties? Rezultāti ir rezultāti un nedomāju, ka tas tik ļoti daudzus interesē, lai tā dramatizētu
Prieks par meitenēm! Tā nav šķirošana pēc dzimuma, bet gan dzimuma īpatnību respektēšana.
S.Konvencijai 21.04.2018. 15:59:41
Pēc vārdiem uzvārdiem izskatās ,ka šķirošana ne tikai pēc dzimuma,bet arī nacionalitātes.Ja tas ir svarīgāk par rezultātu un iespējām dabūt sudrabu vai pat zeltu-ko lai dara...
Tādai mazai valstiņai un TĀDI rezultāti! Super!!! Vai Šadurskis un viņa "lieliskie"darboņi ir par to aizdomājušies?
S.Konvencija 21.04.2018. 12:35:02
Kā tas Eiropā 21.gs. ir iespējams, ka notiek šķirošana pēc dzimuma. Kur skatījās komisāri, tiesībsargi u.c. tamlīdzīgi veidojumi?
oooooooooooo 21.04.2018. 11:56:55
Bet pirma vieta -Krievijas komandai. Padomju laika izglītības mantojums;)))
Malači. Laikam Šadurska pirksts? Vai viņš joprojam nesaprot, ka pagaidām mūsu izglītība nav sabojāta līdz galam. Bet viss ir priekšā!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.