Lietotājvārds
Parole
Paldies latv.val.skolotājai un Jauno ģeogrāfu skolai Rīgā par Mārtiņa iespēju apgūt zināšanas.Paldies viņa vecākiem, kas nežēlo naudu par šo apmācību!
Nav jau grūti skolotājai rotāties ar svešām spalvām!Ja vecāki valsts garantēto izglītību nodrošina apmaksājot privātstundas jau no pirmā mēneša Spīdolas skolā.Jo pati matem.katedras vadītāja neko nevar darīt,lai visiem skolēniem būtu saprotama un apgūta šī stunda.Bet lepojās ar atsevišķa skolēna panākumiem.Pārējie talanti un olimpiāžu dalībnieki mocās matemārtikas stundās.
Super! Tā turpināt!
Matemātikas skolotāja 02.05.2018. 11:48:38
Priecājos par Mārtiņu! Tādi jaunieši mūsu valstij ir vajadzīgi. No sirds lepojos ar savu skolnieci Anitu. Sirsnīgi sveicieni no Skaistkalnes vidusskolas!
E-klase ir vieta kur redz savas izcilās atzimes
Skolotāja Anita foršākā, gudrākā skolotāja Spīdolas Gimnāzijā.
Prieks par gudriem skolēniem!
mr springtrap 24.04.2018. 09:35:33
iaa
Gudrie dzive vienmer ir uzvaretaji. Lai vienmer cilvekiem sadas zinasanas un veiksme.
Zinat e-klase. RENIJS ALKSNIS IR IEGUVIS 2.vietu 5 klasu gudrs vel gudrāks
Šī gada valsts ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājs un latviešu valodas olimpiādes laureāts!
Man patīk E-klase
Alūksnietis 23.04.2018. 10:58:14
Prieks par Mārtiņa spīdošajām zināšanām finālā" Gudrs vēl gudrāks". Viņš godam nopelnīja balvu 2000€. Lai panākumi tālākās studijās!
Priecājos par savu klases biedreni Anitu,ka viņai tik zinoši bērni.Gudrai skolotājai gudri bērni.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.