Lietotājvārds
Parole
Sveiki, Tas ir informēt plašu sabiedrību, ka privātā aizdevuma aizdevēja Jane Alison kundze piedāvā finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumus ar 2% procentu likmi privātpersonām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu kredīta noteikumus un nosacījumus: ([email protected])
Militārajiem speciālistiem jau tā ir gana bonusu salīdzinot ar parastiem profesionāļiem, tāpēc, lai pamācās un izvēlās tie, kas patiešām ir ieinteresēti, nevis ar varu piespiesti. Skolā derētu vien tikai civilā aizsardzība, lai arī vienā vasarā laba nometne jau gan nenāktu par ļaunu.
E-klase filtrē manus ierakstus, jo redz nedrīkst slikti izteikties par Militāro jomu un nepilngadīgām personām! Lūk - Jūsu Brīvā Latvija, čeko visu un visur !!! Lai veicas pakalpiņiem !!!
Kāpēc neļauj komentēt??? Taisnība nepatīk??? Vēlējos rakstīt par to, ka šobrīd mērķis ir ievilkt nepilngadīgas personas Militārajā jomā! Un tas nav pieļaujami !!! Punkts!
Kā redzat par šo visu vēl tiks lemts. Noteikti vēl kaut kas tiks grozīts. Šis raksts ir tikai pamats visam lēmumam.
mamma Latvietim 29.04.2018. 20:12:20
Tekstu izlasīju 5 x. Atradu, ka paredzēts obligāti un ne vārda par otru izvēles priekšmetu !
Nākamais no teksta__________________Patlaban gan nevar pateikt cik liels finansējums būtu nepieciešams, ja mācību ieviestu kā obligāti piedāvājamās izvēles priekšmetu P.S. Varbūt, ka tomēr varētu cilvēkus informēt precīzi un nedezinformēt !!!! Nu, ir tomēr atšķirība starp Obligātu priekšmetu un Obligātu izvēles priekšmetu.
Latvietim !!! 29.04.2018. 18:28:57
No teksta _______________Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā pērn septembrī lielākās diskusijas bija tieši par to, vai mācības ieviest kā izvēles vai obligātu priekšmetu. Komisija konceptuāli atbalstīja mācības ieviešanu kā obligātu prasību.
Es pieņemu, ka puse no tiem cilvēkiem, kas šeit ir atstājuši savus komentārus, pat rakstu nav izlasījuši līdz galam, jo tad Jūs būtu pamanījuši, ka tas nav obligāts priekšmets, bet gan obligāts IZVĒLES priekšmets, respektīvi, bērns varēs izvēlēties vai iet uz Valsts aizsardzības mācību vai otru izvēles priekšmetu. Kur ir problēma? Jūs ļoti pārspīlējat raksta domu.
Patriotam no vecāka 29.04.2018. 08:51:43
Ar kādām tiesībām Jūs man norādiet, kā man audzināt bērnus??? Jūs redzat no malas, ar ko mani bērni nodarbojas ikdienā, kā pavada brīvo laiku, ja tāds vispār viņiem pastāv(jo ir noslogoti)...?????? Ar kādām tiesībām Jūs mani apvainojat kā vecāku un liekat iet maniem bērniem Jaunsardzē un mācīties militārismu, par murgainām piespiedu nometnēm vsp.neizteikšos - smiekli caur riebumu uzmetas!?????? Jums tiešām šķiet, ka uzspiežot citiem savas domas un gribu, Jūs glābsiet valsti????? Tiešām??? Jūs tikai vēl vairāk saasināt situāciju kopumā un cilvēki masveidā vēl vairāk pametīs valsti! Izskatās, ka Jums ir vēlme atgriezties PSRS laikos, kad visus sauc armijā un ik vienam bez savām domām ir tam jāpakļaujas, jo Onkuļi tā nosprieda? Tā viss nebūs gan! Es un mani bērni dzīvojam Demokrātiskā valstī un man ir vārda brīvība! Un tādi kā Jūs man nenorādīs, ko un kā man dzīvē mācīt saviem bērniem! Tie nav JŪSU personīgie bērni, lai lemtu par viņiem manā vietā!!! Pieleca???? Tie ir manējie! Liec mieru maniem bērniem!!! Tā kā palūgtu normālāku toni un visu Latvijas jaunatni nebāzt vienā maisā! Pretējā gadījumā Jūs un ne tikai Jūs saņemsiet un jau saņemat krasu pretreakciju, kas tikai augs vairumā!
Skolā ir jāapgūst pamatpriekšmeti, kas visiem ir zināmi, plus izvēles valodas utt..Murgu jau pietiek šobrīd, ieskaitot visas soc., ētikas - šmētikas, kulturoloģijas utt., kur viss pārklājas...Nu ko vēl mācīsim skolā????? Ko vēl???? Nu kuriem priekšmetiem vēl noņemsim nost tā jau nepietiekamās stundas. Un pēc tam atkal brīnīsimies, cik mums zems līmenis. Bet tas tak nekas, toties visi pratīs orientēties dabā un ieroci izjaukt. Latvānija ! Vājprāc !!! Ja tas notiks - kravāsim mantas un mainīsim pilsonību. Ja man nav brīvas izvēles kā vecākam, vai grūst galvā jaunietim Militārismu, vai nē, nu tad piedodiet, tas ir totāls cilvēktiesību pārkāpums pret mani un manu jaunieti. Katram ir savas intereses ! Viss! Punkts!!!!! Kas vispār notiek??? Pārstājiet te skalot smadzenes !!! Klausieties, a kāpēc ne baletu? A kāpēc ne zobārstniecību? Kāpēc ne ginekoloģiju! Nu, aiziet, uz priekšu! Visas profesijas pēc kārtas sāciet apmācīt!!!!!
cien.patriotam!!!! 27.04.2018. 20:32:07
Lūdzu nemāciet mūs dzīvot! Ja Jūs esat Jaunsardzē, tas nenozīmē, ka arī visiem pārējiem tur ir jābūt! Pārstājiet kult tukšus salmus par dzimtenes aizstāvēšanu ! kā jau te minēja iepriekš, pietiks ar vienu raķeti, lai mūsu visu te nebūtu. Lūdzu izbeidziet šo propagandu! Kam vajag - lūdzu, ejiet un mācieties. Nebūs piespiedu kārtā tas, ko mums grib uzspiest!!!! Es taču Jums nelieku iet nodarboties ar profesionālo vingrošanu, ko piem. dara mana meita un pārstāv valsti ārpus LV robežām! Nemāciet dzīvot citus un jums arī neviens nemācīs dzīvot un visi būs apmierināti. Pārstājiet piesaukt to patriotismu ! Lieciet mieru tiem mūždien aprunātajiem telefoniem. Nelabi jau metas! PATRIOTISMS VAI NU IR, VAI NAV ! JŪS MAN NENORĀDĪSIET, KĀ DZĪVOT UN AUDZINĀT MANUS BĒRNUS! Kas vēl nebūs! Ar kādām tiesībām?????? Latvijā ir skolas, kur var apgūt militāro mācību! Uz priekšu!
Jūs, acīmredzot, nesaprotat to ideju, kādēļ vispār ir vajadzīga Valsts aizsardzības mācība. Nevienu nemācīs nogalināt cilvēkus. Nevienu karā nesūtīs. Tas ir tamdēļ, lai iemācītu cilvēkiem pašsaprotamas un dzīvei noderīgas zināšanas. Es jau 5 gadus esmu Jaunsardzē, un man ne reizi nekas netika teikts par nogalināšanu vai karu. Galvenais, lai mēs katrs mācētu reaģēt nestandarta situācijās. Jaunieši mūsdienās vispār nesaprot, kas ir cieņa un kaut kāda morāle, un vecāki tik grūž visiem rokās telefonus, datorus un vēl nez ko, tikai, lai tiktu no viņiem vaļā, tā vietā, lai iemācītu saturīgu brīvā laika pavadīšanu. P. S. Vecākiem. Audziniet savus bērnus ar tādu attieksmi un tad jau mums tiešām vajadzēs uztraukties par savas Valsts aizstāvēšanu!
tu paskat tik, ko izštukojuši ko, pēc skolas jauniešiem grūdīs līgumiņus parakstīt, lai tie savā jaunības tupumā to arī izdarītu...redz padsmitniekus tak var savaņģot un smadzenes sapūderēt, cik tā armija laba...un naivākie parakstīs, pēc tam brēks, ka vaļā netiek!!! Man nav ko teikt! Izglītības sistēma valstī ir zem katras kritikas, daža laba skola Rīgā un ne tikai sabruks, bet bāžas virsū ar murgiem! audiņu atrada, kur atmazgāt ! LASATIES PROM! ar sūdainu mietu jums! rokas nost no vidusskolniekiem !!!
NEBŪS TE NEKĀDAS OBLIGĀTĀS TEORIJAS APGŪŠANAS!!!!! BŪS TIESU DARBI PAR IZGLĪTĪBAS SISTĒMAS GRAUŠANU. NENORMĀLI, LAI NETEIKTU VAIRĀK.
Nomierinies. Ar varu nevienu nevar likt piespiest iet un apgūt militāro mācību, pluss vēl apmeklēt vasarā nometni. Tas jau ir, es atvainojos - cilvēktiesību pārkāpums pret paša gribu, IET UZ NOMETNI, LAI GAN RIEBJAS !!!!! Tas nav un nebūs un nevar būt obligāts priekšmets. Te nav ASV !!!!! Atkal jau mūsu pakalpiņi saklausījušies onkuļu rīkojumus un nu tik vaņģos jauniešus - nepilngadīgas personas, kuriem ir savi mērķi uz ko tiekties!
Uz kā rēķina šis 3 stundas nedēļā ieviesīs? Vai militārais arī meitenēm būs obligāts? Ko darīt tiem, kam to ne vajag, ne interesē? Kārtējais valdības prodžekts, lai naudu varētu atmazgāt un pa kabatām sabāzt! Kauns!!!! Valstī jau ir vidusskolas, kurās māca Valsts aizsardzību, visi, kurus tas interesē var atrast piemērotu izglītības iestādi. Labāk atbalstītu finansiāli jau esošas programmas, reklamētu tās un bērniem nopirktu jaunas formas, nevis 3 gadus viena un tā pati, neņemot vērā, ka vidusskolā bērni vēl turpina augt!
4 dēlu tēvs 27.04.2018. 00:40:28
JĀ OBLIGĀTI VAJAG,bet nometņu laikus lūdzu saskaņot ar ģimenes iespējam,ir jūdaisti ,kas šabata dienas nevar,varbūt kristieši nevar svētdienas.
Nav runa tikai par matemātiku. Lielie militāristi un to atbalstītāji, lūdzu nesēdiet šeit un nekūdiet mūs vienu pret otru! Rokas nost no bērniem!!! Kurš vēlas darboties militārajā jomā - ejiet un dariet to! Un Dieva dēļ, lūdzu pārstājiet šeit atkal piesaukt Mūsu zemi, tautu, patriotismu uttt...tas tiešām jau sāk tracināt...
Jā, tas ir par maz, ņemot vērā to, kādu apjomu grūž galvās un mērkaķa ātrumā lec nākamajā vielā, iepriekšējo vispār nenostiprinot, bet tikai virspusēji apgrābstot! Jo, viss cits skolā ir svarīgāks, dzīvei taču jāsagatavo, tikai tiek aizmirsta viena lieta - ka skola nevar sagatavot dzīvei ! Skolai ir jādarbojas kā Izglītības iestādei, taču Latvijā jau sen tā darbojas kā audzināšanas iestāde, kur jāāpgrābsta it viss un jāielien katra ģimenē, lai paskalotu smadzenes, kā dzīvot pareizāk . Tā kā nevajag...ja ir tik ļoti liela vēlme darboties militārajā jomā - nu, neviens taču to Jums neliedz! Vai ne tā??? Nu, nav jāpiemērojas ne man Jums, ne Jums man. :-)
Matemātika ir 5x nedēļā vidusskolā 10 klasē. Tas ir maz?
Kaut ko jaunu uzzināt,iemācīties nekad nav par ļaunu.Dzīvē dažada pieredze var noderēt. Bet obligāti,-tas nekam neder! Tas uzdzen riebumu un pretreakciju. Būtu sākuši no cita gala...ar kaut kādām stipendijām,papildu labumiem,bonusiem jauniešiem.Daudzi paši pieteiktos,būtu ieinteresēti piedalīties. Bet ne jau ar varu un piespiešanu.
Nekādas obligātās militārās mācības! Nevienu nedrīkst piespiest ar varu mācīties nogalināt citu cilvēku! Visi kari ir bezjēdzīga un priekšlaicīga nāve alkatīgās mantkārības dēļ un ieroču biznesa vārdā!
Visas šis dārgās un "interesantās" idejas autors (lasot un klausoties mēdijus) ir pulkvežleitnants A. Mirbahs, kuram ir sajaukusi saprašana par to, ka skola nav armija, un skolnieki nav karavīri !!! Ceru, ka Izglītības ministrijā cilvēki pieņems pareizos lēmumus!
piedod, bet tavs teksts skan smieklīgi...aizstāvēt no kā? Krievijai pietiks ar 1 raķeti, lai to Mūsu zemi noslaucītu no zemes virsmas! Tas, ka tavs dēls iemācīsies šauteni izjaukt un salikt, tas neglābs to Tavu zemi. Un es nekad nepieļaušu, ka mani bērni skolā tiek iepīti militārajās apmācībās! Rokas nost!
Tieši tā, taču lasi rakstā...minēts OBLIGĀTI !!! Un tas man nav pieņemams ! Tā kā viss! Ja mūsu skola to izvēlēsies, manējie neies. Un man nav nevienam jāpaskaidro, kāpēc.
Kāda Mūsu zeme??? Parastie cilvēciņi tajā Mūsu zemē sen jau ir iznīcināti kā tauta un kā nācija? Aizstāvēt ko??? Tos 100 tauku mūļus, kuri gremdē visu un gremdē, iznīcina, tikai rij un zog, par maz, par maz......patriotismu nevar uzspiest...tā sen vairāk nav...riebjas...
Tas tiešām ir absurdi kaut ko tādu izdomāt un vēl kā obligātu priekšmetu ieviest!!! Tā vietā varētu ieinteresēt jauniešus sākot no 4.-5.kl. iesaistīties skautos un gaidās.Īpaši noderīgi tas būtu puišiem,domāju daudzus tas ieinteresētu.Savukārt obligātā kārtā piespiest kaut ko nav nekāda jēga - būs neapmierināti jaunieši un vecāki,tā tik vairosim valstī neapmierinātību.
Vai vārdi "mūsu zeme" mums ir kļuvusi par tukšu skaņu- bez jēgas un satura? Manuprāt, ja tagad jauniešiem neiemācīsim aizstāvēt zemi, tad var pienākt diena, ka neviens nevienu neaizsargās ? Un ko tad?...
Vai ar šo lēmumu vienlaicīgi nebija jāpieņem lēmums likvidēt Jaunsardzi? Tai piešķir milzīgas naudas. Bet funkcijas dublēsies. Kāpēc jau tagad ieinteresētie jaunieši nevar pievienoties Jaunsardzei? Liekas, ka par tādu struktūru tizlo lēmumu pieņēmēji deputāti nekad nav dzirdējuši.
Vajag 3. klasniekus sūtīt uz kara nometnēm! Mums vajag palīdzību pret krievu ļaundariem un ziemeļkoreju. Varbūt pēc 5. varētu uz sīriju, ja grib. BET PRET KRIEVIEM VAJAG OBLIGĀTI! JA MŪSU JAUNATNE NEKAROS PRET KRIEVIJU TAD MUMS BŪS SEKAS
Prieks dzirdēt, ka beidzot kaut ko dara, lai jauniešus disciplinētu. Skumji jau kļūst klausīties, ka visiem ir tiesības, bet pienākumu nevienam nav. Un ir daudz jauniešu, kam domāju šī lieta patiks. Protams vienmēr atradīsies kāds, kas paies malā un nepiedalīsies. Taču neprasiet no valsts simtiem lietu, ja nespējat tai dot vienu - Drošību. Es uzskatu, lai labāk jaunietis zina, kā rīkoties krīzes situācijās, ja kaut kas tāds notiks, nekā nezina neko. Lielāka iespēja izdzīvot. Bet ceru, ka nekad viņam šīs zināšanas nevajadzēs pielietot praksē.
Tātad 5 mācību stundas nedēļā!!!
17 miljonus tērēs. Te, redz, tā naudiņa tiek izšķērdēta. Un līgumiņus bāzīs zem deguna. Akdies, kā nu vaņģo !!! Vienkārši pretīgi metas!
Piespiediet nu, iet uz ko šādu...ar kādām tiesībām ko tādu uzspiež ar varu???? Es rakstīšu uz Tiesībsarga biroju! Tas jau vairāk neielien nekādos rāmjos! Piespiest iet uz nometni !!!! Absurds !!!!Mani bērni neapmeklēs ! Es viņus audzinu, nevis valsts ! Neviens man nenorādīs, kādas nometnes maniem bērniem apmeklēt!!! Ar militāro jomu savu dzīvi negrasās saistīt !!! Kurš vēlas - lūdzu !!!! Ejiet kaut visu vasaru dzīvojiet militārās nometnēs. Mums ir citi plāni uz dzīvi !!! Rokas nost, jeb būs tiesāšanās!!! Ja bāzīsieties virsū - būs jāmaina dzīvesvieta, respektīvi valsts. Pamatpriekšmeti skolās samazināti līdz minimumam - matemātika un latviešu valoda. Uz priekšu, uz armiju !!!! Riebjas arvien vairāk šeit dzīvot! liegt gribas no šo izdzimteņu murgiem!
Tad nu tā. Būšu pirmā, kas saņems ģimenes ārsta zīmi, ka mana meita - profesionāla sportiste uz ko šādu neies NEKAD !!!! Nebāzieties mums virsū, mums ir savas lietas ar ko nodarboties un tas ir profesionālais sports!!!! ATŠUJIETIES AR SAVĀM MILITĀRAJĀM NOMETNĒM !!!
Nu tad, ģimenes ārsti, lai jums veicas izrakstīt visneiedomajākās diognozes, lai atbrīvotu jauniešus no militārās mācības - veģetatīvā distonija, depresija un vēl, vēl... Pielikt klāt vidējai izglītībai 320 stundas, interesanti, uz kuru stundu rēķina? Atrast 17 miljonus, lai atkal ieviestu militāro apmācību (pagrabi, ieroču glabātuves, instruktori) , neiedomājama nekaunība! Un tās esot 21. gadsimtā svarīgas zināšanas, prasmes un ieradumi!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.