Lietotājvārds
Parole
visiem taisniba
Ļoti aktuāli slēgto skolu skolotājiem!!!
Neteiktu,ka v.institūcijas ir krāpnieki...drīzāk visa sistēma veidota ...tā ,lai kaut ko izdarītu,nākas n tās reizes maksāt,kārtot bezjēdzīgus papīrus,atkal maksāt...un nedodies,kaut ko sajaukt... Reāls piemērs csdd,ailīte ...maksa par naudas iekasēšanu...tas nekas,skaidra n.,vai ar karti... maksā par to,ka tev jāmaksā. Un tā daudz kur...
jeb bezrindnieks 26.04.2018. 10:44:08
Kaut kā tā esmu manījis, ka cilvēki, kuri kliedz, ka" valsts institūcijas ir lielākie krāpnieki", ne reizi dzīvē nav paši maksājuši nodokļus, ņem aplokšņu algas, pērk kontrabandas cigaretes un būtībā ceņas šmaukties visās dzīves situācijās.
ierindnieks 26.04.2018. 09:17:13
Vislielākie krāpnieki ir valsts institūcijas, kuri arvien izdomā shēmas , kā likumīgi aplaupīt iedzīvotājus un padarīt viņu kabatas tukšākas visbezkaunīgākā veidā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.