Lietotājvārds
Parole
Skolotājas sievietes nav dzimumu stereotips!!! Vīrieši par tādu algu vienkārši nestrādās.Palieliniet skolotājiem algas 2-kārt, redzēsiet! Vai 10 kārt kā Somijā. Vīrieši lauzīsies uz skolu.
Ja negribi, lai ir tik daudz sieviešu skolotājas, tad nekļūstat par skolotājām. Piedod, aizmirsu ka mēs dzīvojam sīrijā, kur sievietēm nocērt nost galvas, par to, ka parādija savas potītes muhamedam, vajag kautko mainīt par diskrimināciju vai ne? Piemēram: Vīrieši, kad šķiras, zaudē tiesības par savu bērnu un arī zaudē pusi savas naudas (90% gadījumu). Zēniem vidēji ir zemākas vidējās atzīmes. Vīrieši nevar izrādīt emocijas, dēļ stereotipa, ka vīrieši ir nekustāmi briesmoņi. Ja zēns iesit meitenei, tad sākas 3. pasaules karš, ja meitene iesit zēnam, tad viņš kautko sliktu ganjau izdarījis.
Skolotājam 26.04.2018. 16:21:23
skolotājs nesaprot, kas ir dzimumu līdztiesība;)
skolotāājs 26.04.2018. 15:34:37
ja mēs pasludinām ,ka vīrietis ir ģimenes galva un ģimenes apgādnieks ,tad mēs nevaram runāt par diskrimināciju pret sievietēm skolotājām izglītības sistēmā ,maksājot teiksim divas reizes vairāk skolotājam vīrietim!!Ar to piesaistot puišus apgūt skolotāja amatu un palielinot vīriešu skaitu skolās.
neatkarīga propagandas vienība. Kurš tam tic?
Vispār jau bērns no svētā gara nerodas. Uzturlīdzekļi jāprasa no tēva, nevis jāvaino valsts.
Atbilde ''doma'', es nezinu, kā Jums ar loģiku. Bet ja pieņemtu likumu pēc Jūsu izvirzītās teorijas, tad ļoti strauji augtu vientuļās mātes skaits Latvijā, lieka naudas tērēšana...
Latvijā sen jau vajadzēja ieviest materiālo pabalstu sievietēm, kuras vienas audzina bērnus! Ja ir apgādnieka zaudējuma pabalsts vai pensija, tad, kāpēc nav pabalsta sievietēm,kurām vispār nav neviena apgādnieka???

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.