Lietotājvārds
Parole
NEVIENĀ eiropas valstī mazākumtautības nevar mācīties savā valodā. ja viņi tur dzīvo tad jārunā tā kā šajā valstī. tikai latvijā krievi ir uzēdušies jo uzskata ka viņi ir noteicēji
Visiem Latvijas bērniem jāmācās vienā skolā un kopā. Tā tas ir visur Eiropā. Kas tā par dalīšanu pa tautībām un etniskās piederības. Jau no bērnu dārza ,lai zin abas valodas . Pamatapmācība- latviešu .
"igaunijai"! Uzzini par izglītību Igaunijā, tad komentē! Latvijas skolās nekad nav mācīta tikai viena valoda un neviens tā nedomā arī darīt!
Intervija ar Eviju Papuli. Jēdzīga tiem, kuri lasa brismonīgajā kreivu valodā. www.press.lv/post/eks-chinovnitsa-minobrazovaniya-shadurskis-prodavil-sovershenno-nevypolnimuyu-reformu/
Un Polija, par savu naudu katru gadu rīko konkursus , kur gaišākie prāti aizbrauc mācīties un strādāt uz Poliju, kas paliek Latvijai, pāris studenti, kuri atgriežas? Vai mēs esam tik bagāti, lai mācītu citām valstīm savus bērnus ,jeb kā Vienotība savā partijas programmā rakstīja: lielāko Latvijas resursu - cilvēku? Tāpat jau valsts ir pārdota, parēķiniet,cik zemes pārdots ārzemniekiem par smukām naudiņām. Kultūru attālināti, kā tas notiek tagad ar reintegrāciju? Kas saliek naudu kabatās, kas pārbauda, cik iztērēts tautiešiem ārzemēs? Visu mēram ar naudu ,pat veselais saprāts vairāk nav vajadzīgs
Kāpēc Igaunijā ir sakārtoti valodas un izglītības jautājumi. Nevienam nenāk prātā , ka jāstrīdas par pliku kaulu, kuru politiķi izlēma Latvijas 100 gadei tautai nomest skrubināšani un savu spalvu rudens vēlēšanām spodrināšanai. Tur nav jautājumu par valsts vai nevalsts valodu , mācās trīs valodās, trīs valodas un ja ir mērķis aizlaist uz Somiju vai Zviedriju, tad arī šīs valodas piedāvā. Tur domā par cilvēka kvalitāti, kuru Latvijas bāleliņi atkal taisās nolaist pa rensteli, tāpat kā leišu braļukas, kuri taga gaudo par to , ka skolēni ir nekonkurētspējīgi tikai ar vienu valodu. Atlaidīs no darba, aber ,lūdzu, kur tā bezatbildīgā valdība, kuru rudenī atkal pārvēlēs, ņems jaunus skolotājus. Uz priekšu, es gribu redzēt to bardaku līdz galam un aunu baru, kuram viskautko varēs iesmērēt.
Garāmgājējs 06.05.2018. 23:53:11
Ja kāda mazākumtautības grupa sarīkotu demonstrāciju pret mācībām valsts valodā jebkur citur Rietumeiropā ,viņi pieklājīgi tiktu nolikti pie vietas. Tikai Latvijā var atļauties pateikt, ka nevēlas runāt valsts valodā vai to vienkārši nesaprot, tās gan galvenokārt ir vecākās krievu paaudzēs , bet tieši tāpēc arī jaunākajām paaudzēm ir jāmācās valsts valodā. Tāpat tā Latvijā ir nepieciešama ik uz soļa. Citās valstīs neredzēs gadījumus, kad kāds krievs apvainotos, par to, ka viņam publiskā vietā uz viņa krieviski uzdoto jautājumu atbild latviski. Tāpēc uzskatu, ka mācības valsts valodā ir svarīgas.
Kasparam, Latvija ir latvijas valsts!!!
Nepieciešami izveidot krievu skolas autonomiju Latvijā, tāpēc ka krievi maksā nodokļi par izglītību, lai viņus naudas izmatojas uz mazākumtautībās skolu.
Ar naacijas un valsts droshiibas saglabaashanu, piesedz krievu tautas genociidu Latvijaa. Kad vecaakajam Latvijas okupantam ir 87 gadi , tad veel joprojaam valstii tiek kurinaats naids apsaukajot krievu valodaa runaajoshos cilveekus par okupantiem. Ko teiksiet, kad juus visus - latvieshus sadziis kaa indiaanjus rezervaacijaa un brauks skatiities kaa uz meerkakjiem?
Krievi Latvijā maksā nodokļi izglītībai tapāt kā latvieši un viņiem ir satvarsmes tiesība iegūt izglītību savā dzimtā valodā. Valsts valodu mazākumtautībās skolās skolēni mācā un kārto 12.klasē tapat kā latvieši. Var būt pietik !!!
Skolās, kuras uztur par Valsts līdzekļiem, mācībām jābūt Valsts valodā. Krievija, lai iegulda naudu Latvijas izglītības sistēmā un uztur savas skolas. Lai mācās un ņem piemēru no citām mazākumtautību skolām: Poļu vidusskola, Lietuviešu vidusskola un daudzu citas, kuras brīnišķīgi prot kopt tradīcijas attālināti.
Velma, ja vēlies aizstāvēt demokrātiju, cīnies par to, lai izsūtīto latviešu bērniem Krievijā būtu iespēja iegūt izglītību latviešu valodā. Lai veicas!
Latvija ir latviešu valsts!
Velma, labrīt! Dodies ka nu mācīties vēsturi - savā zemē diskriminēti tiek latvieši! Latvijā valsts valoda ir latviešu, līdz ar to skolās, kuras uztur par valsts līdzekļiem, mācībām jābūt VALSTS VALODĀ.
Tā ir diskriminācija. Ja 1/3 daļai dzimta valoda ir krievu valoda, to nedrīkst neņemt vērā. Latvieši 20.gs. spēj mācīties savā dzimtā valodā uz visiem mācību posmiem. Tā nav demokrātiska valsts. Tā ir demokrātija latviski.
Tā ir diskriminācija. Ja 1/3 daļai dzimta valoda ir krievu valoda, to nedrīkst neņemt vērā. Latvieši 20.gs. spēj mācīties savā dzimtā valodā uz visiem mācību posmiem. Tā nav demokrātiska valsts. Tā ir demokrātija latviski.
Tā ir diskriminācija. Ja 1/3 daļai dzimta valoda ir krievu valoda, to nedrīkst neņemt vērā. Latvieši 20.gs. spēj mācīties savā dzimtā valodā uz visiem mācību posmiem. Tā nav demokrātiska valsts. Tā ir demokrātija latviski.
viss kartibā 03.05.2018. 15:24:53
pareizi - Latvija ir demokrātiska valsts un mazākumam jārespektē vairākuma viedoklis! Pareizi - visi ir vienlīdzīgi un visiem jāmācās valsts valodā! Pareizi - visiem ir iespējas bez maksas iegūt izglītību valsts valodā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.