Lietotājvārds
Parole
Problēma ir mācībspēkos, kuri nedarbojas zinātnē, tāpēc mūsu universitātes ir zemu visos iespējamos reitingos. Uzpūsts štats, kur daļa nemaz nespēj dot ieguldījumu zinātnē.
Onkulis Praktiķim 06.05.2018. 20:46:10
Dāmas un kungi,šādu tekstu esmu dzirdējis gan no ārstu,gan inženieru mutēm(saviem vienaudžiem-bērnības/jaunības draugiem,man jau 40). Mani interesē konkrēti piemēri,arī argumenti.Nespēju saprast,kā var universitāti tādā vārdā nodēvēt, jābūt objektīvam iemeslam,tamdēļ piesardzības nolūkos interesējos..Pašlaik svārstos starp LU un LiepU,nezinu,kurp došos.Es no darba nebaidos,nekur nav ķīseļa upes ar mannas krastiem,ticiet man!
praktiķis onkulim 06.05.2018. 19:23:56
Nesačakarē savu dzīvi! Ja man būtu tagad 18, bet ne 58, tad noteikti būtu cita izvēle, kur studēt, ne skolotāja amats. Ko nu tagad, nav ko kunkstēt, jādzīvo kā ir. Bet jaunietim iet mācīties pedagoģiju - pēdējā muļķība.
Jautājums cien.Zizlim,vai varētu mazliet sīkāk,kas tieši nav,kā vajag,kā izpaužas tas bardaks?Ir doma šogad stāties minētajā fakultātē.
Nau labi.
LU ir miskaste! Pilnīgs bardaks tur. Vai, vismaz, pedagoģijas fakultātē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.