Lietotājvārds
Parole
Toties politmafijas zagļi gan naudu saņem "tāpat vien". Un politiskās atbildības nekādas.
Hm, kādēļ ziņu rakstītāji nav atklājuši to vietu, kur ministrs pastāsta kāda veida piešķiršanu zinātnei atbalstīs? Vai tad ministrs nezina kā to darīt!? Kaut gan skatoties uz līdzšinējām darbībām rodas iespaids, ka ministrs maz ko zina.
Pilnīgi nepareizi ! Bērni gandrīz pusmūžu mācās un pa to vaig atalgot!
Ne "tapat vien" nozīmē dot naudu, piemēram, izgudrot unikālu pretvēža preparātu līdz 2021.gada 5.septembrim?! Vai ministram bail, ka kāds ar valsts finansēm neizgudro , piemēram, metodes kā noteikt deputātu un ministru liederīguma koeficientu viņu algas proporcionālai aprēķināšanai?
Tajā pašā laikā ārzemēs veikts pētījums apstiprina, ka finansējuma piešķiršana zinātnei "tāpat vien" ir daudz produktīvāka , nekā finansējuma novirzīšana specifiskām jomām un pētījumiem.
Nūu... es neatbalstu izmaksāt algu deputātiem, kas dara neko tā pat vien, bet nu labi...
Un kāpēc gan nedot tāpat vien? Sev taču algas jūs tā ceļat, Ašerāden?
Tāpēc daudzi dodas uz citām valstīm, kur ir plašas iespējas darboties pētniecībā "tāpat vien" un kur viņiem maksā "par neko, tāpat vien".
Interesanti, ko tādu vērtīgu ir atklājis Ašeradena KUNGS...?
Ko nozīmē ''tāpat vien" zinātne pati par sevi nevar būt "tāpat vien", ir jāiegulda darbs un talants. Tad mēs paši brīnamies ka LAtvijai nav nekādas izaugsmes, un tajā pašā brīdī vienu no svarīgākajām valsts attīstības un uzņēmējdarbības jomām mēs nosaucam par ''tāpat vien".... Valstis kā Ķīna, Japāna, arī Vācija ir balstītas tikai uz zinātnes attīstību, un mēs redzam ka tās ir pasaules bagātākās lielvalstis
bet sev gan atbalstīsim ideju par naudas piešķiršanu - gan tāpat vien, gan tāpēc, ka joprojām par maz, gan tāpēc, ka mums ir vara un tiesības sev piešķirt. Visi šadurskašeradenveidīgie ir bez mēra un sāta sajūtas. Par godaprātu un sirdsapziņu jau sen pie mums neviens nerunā.
To pašu viņi dara arī ar skolotāju algām.Un lielākais Eiropas un pasaules līmenī kauns, ka 20 gadu laikā viņi tikai melo un sola. Un tie taču ir bijušie skolēni.Solīts makā nekrīt

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.