Lietotājvārds
Parole
Laikam vienīgais veids kā tikt tuvāk patiesībai, būs iet uz skolu un tikties ar ķīmijas, bioloģijas skolotāju un parunāt ar administrāciju. Kaut kāds dokumentāls pamatojums arī jāredz visām sitām aktivitātēm.
Es LTV1 Rīta Panorāmā arī redzēju par kaut kādu vidusskolu, kura arī uzsāks sadarbību ar RSU. Izklausījās jau visai labi, bet nepateikšu skolas nosaukumu. Mans puika plāno RSU studēt, tikai ķīmija tā švakāk, bet vēl jau laiks (8.klase).
vēl nesen teica , ka tā būs VESELĪBAS MĀCĪBAS. un tas ir drusku cits stāsts un intereses.
...ķeršana 15.05.2018. 11:59:42
Tā ir galvas jaukšana 9. klašu absolventiem, lai skolās nokomplektētu klases vidusskolas programmā, t.i., lai skolas izdzīvotu un tām nebūtu jāmaina statuss...
Jā, jau bija e-klasē informācija, ka RSU sadarbosies ar Rīgas 41. vidusskolu... - kam ticēt?
Ne par velti rakstā norādīts "iegūt fizisko un psiholoģisko gatavību studijām". Ja studē RSU, tad jārēķinās, ka vienā dienā lekcijas var būt 3 dažādās Rīgas vietās - no rīta Āgenskalnā, tad Dzirciemā un pēc tam Juglā. Tā ir ikdiena. Uz paplātes neko klāt nenes.
Kā plāno sadarboties RSU ar skolu, kura atrodas Purvciemā? Nereāli.
Topošā vidusskolnieka mamma. 15.05.2018. 10:05:15
Līdzīga programma būs Rīgas 41.vidusskolā, kas atrodas otrā pusē RSU Dzirciemā. Izdevīga atrašanās vieta. Tur izklausās krietni labāk, jo ar bērniem tiešām strādās blakus esošie pasniedzēji. Šķiet, ka lielākas iespējas.
lai jau tā būtu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.