Lietotājvārds
Parole
nu labi ir, dolbajot 21.05.2018. 16:02:55
Pēc savas gadiem lgās pieredzes teikšu tā, viņiem vienkārši skauž ka paši nevar un ka nesaprot kādēļ vaii gan, tagad jāgaida čupa ar cilvēkiem kuri rakstīs dusmīgus komentārus jo viņus triggeroja
Ja Tavas Kanārijsalas ir uz nodokļu rēķina, tad nepīksti ka dzīve slikta Latvijā. Pats tādu sev radi
Pedagogs pedagogam 17.05.2018. 16:42:20
Ja man rastos iespēja, es savu pakaļu arī aizvilktu uz Kanāriju salām vai kur citur. Kāpēc gan ne?
>>>Boi... un citiem 17.05.2018. 15:37:09
Dzīve nav tikai interesantais. Bieži vien nākas darīt to, ko negribas vai kas nesanāk. Tāpat kā skolā. Ir jāiemācās darīt to, ko negribas... Jo dzīve nav puķu lauks - arī skolai tādai nav jābūt. Interesanti - kur tagad jaunaunei ir interesanti? Ko darīt ir interesanti? Bez piepūles - galdiņ, klājies! Smieklīgi! Tā nenotiek. Vaina nav skolā, telefonos, bet gan PAŠU SLINKUMĀ. Jauku dienu!
Man liekas, ka tas ir mazliet smieklīgi, ka vienmēr, kad pedagogi kaut ko pasaka, lai pievērstu vecāku uzmanību, Jūs cenšaties aizvainot visus ar to ka mēs esam stulbi un ņaudam utt. Skolām jānodrošina visi ar datoriem? Maksājiet nodokļus, lai būtu finanses, nevis aizvelc savu pēcpusi uz kanārijsalām vai kur citur. Ejot caur skolu un redzot, ka Jūsu bērni sēž visu laiku telefonos ar noliektu galvu, domā tas ir normāli bērnam, kurš aug? Skolās būtu jāierobežo telefoni un citas lietas, kamēr, manuprāt, arī skolotājiem jāspēj izmantot šo defektu kā efektu, mācot skolēniem pareizi meklēt informāciju. Neviens te neņaud, jo tie jau ir jūsu bērni un jūsu bērni būs slimi un vārgi. Skolotājs ir tikai lai palīdzētu nevis lai izdarītu visu jūsu vietā
Dīvainākais ir tas tas, ka arī mūsusu skolā telefoni ir aizliegti starprīžos. Lai gan mācību procesā 6 klasē stundu laikā telefonus skolēni aktīvi izmanto, jo nepieciešamā informācija ir atrodama internetā. Manuprāt ja informācija ir internetā, tad stundā skolēni ir jānodrošina ar datoriem, nevis bērni izmanto atkal tos pašus telefonus.
rakstitu komentars 16.05.2018. 21:07:03
. 16.05.2018. 19:38:09 Mūsu skola ir aizliegusi skolēniem starpbrīžos pat iziet no skolas, bet tajā pašā laikā pedagogi ņaud par to, ka skolēni sēž telefonos. Smieklīgi. Novērtē: 3 : 3 telefons 16.05.2018. 19:03:01 Man patīk šis raksts.Pie tam- tas ir iedvesmojošs Novērtē: 3 : 0 Es 16.05.2018. 17:12:29 Ieteiktu Amigo pašiem izpētīt savus pakalpojumus un apmācīt savus un LMT konsultantus, pirms tos reklamēt. Pēc F-secure instalēšanas man neviens no Amigo konsultantiem nebija spējīgs izskaidrot, kādēļ tas neiet... Un atklāti pateica, ka neviens to nelieto :-) Novērtē: 3 : 0 Boi... 16.05.2018. 16:03:30 ja dzīvē būtu tik interesanti, un nebūtu vienīgās interesantās lietas aizliegtas (nerunāju par narkotikām u.c.) tad jau nebūtu jāsēž tajos telefonos datoros u.c. bet es teikšu godīgi, it's your own fault.
Mūsu skola ir aizliegusi skolēniem starpbrīžos pat iziet no skolas, bet tajā pašā laikā pedagogi ņaud par to, ka skolēni sēž telefonos. Smieklīgi.
Man patīk šis raksts.Pie tam- tas ir iedvesmojošs
Ieteiktu Amigo pašiem izpētīt savus pakalpojumus un apmācīt savus un LMT konsultantus, pirms tos reklamēt. Pēc F-secure instalēšanas man neviens no Amigo konsultantiem nebija spējīgs izskaidrot, kādēļ tas neiet... Un atklāti pateica, ka neviens to nelieto :-)
ja dzīvē būtu tik interesanti, un nebūtu vienīgās interesantās lietas aizliegtas (nerunāju par narkotikām u.c.) tad jau nebūtu jāsēž tajos telefonos datoros u.c. bet es teikšu godīgi, it's your own fault.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.