Lietotājvārds
Parole
Šadurskiņš būs pārpratis demokrātiju! Viņa prāt, šajā valstī ministriem ir visatļautība. Kaut kādi tur pedagogi strādā par minimālu naudiņu - sīkums. Galvenais, ka pašam garantēti lieli cipari pensijā!
Šadurska kungam vienkārši nav laika runāt, viņš ir aizņemts ar naudas meklēšanu pedagogu algu paaugstināšanai.
ielās nav jāiet,jādarbojas radikāli,skolotājiem streikot-neiet uz darbu,cik tad mūs var ,,dancināt,,??????
LIECIET ŠIM KOMENTĀRAM LIKE!!!!!!!! LŪDZU-☺
par minimālo algu valstī 18.05.2018. 19:05:55
Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas pedagoga alga bija piesaistīta minimālajai algai un augsti kvalificēts skolotājs ar pieredzi varējis nopelnīt pat 4,5 minimālās algas. Kāpēc neatgriezties pie šādas sistēmas?
>arī par to ir jārunā 17.05.2018. 23:47:07
Skolotāja darbs mūsu zemītē vienmēr ir bijis brīvprātīgas labdarības darbs. Tagad, kad skolotāji tāpat kā ārsti un ierēdņi grib saņemt savam darbam adekvātu atalgojumu, redz, viss sāk iet "'greblī", jo tam naudiņa nemaz nav paredzēta. Algas paaugstinājums ir acu aizmālēšana, jo nekas jau reāli nemainās. Ir vēl sliktāk tiem skolotājiem, kas nevar slodzi savā priekšmetā "sakasīt". Atliek vien pārkvalificēties un jauko darbiņu skolā mest pie malas...(:) Vai arī jāpāriet uz maksas izglītību (tāpat kā reāli jau ir maksas medicīna), varbūt tādējādi vares celt izglītības līmeni vismaz kādai sabiedrības daļai.
Kāds sakars izglītībai ar politiku, resp. politiķiem?- kāpēc nemitīgi tiek norādīts, kādas partijas biedrs ir viens vai otrs ierēdnis, ministrs... Šie apnicīgie partiju savstarpējie kašķi un ambīcijas nekādi neveicina pozitīvu izglītības procesu.
Tā ir Vienotība,un jāsauc lietas īstajos vārdos.Šadurskis gribēja uz atvadām ierakstīt vēsturē savu vārdu bet aplauzās
arī par to ir jārunā 17.05.2018. 14:33:50
Vai kāds ir paskaitījis, ka solītais skolotāju algas pieaugums nāk komplektā ar stundu skaita palielināšanu (no tagadējām 30 stundām uz 35, vēlāk 40 stundām nedēļā), kas reāli nozīmē vienas darba stundas cenas samazināšanu? It īpaši, ja par darba stundām daudzās Latvijas skolās uzskata tikai kontakta stundas klasē - viss pārējais (gatavošanās stundām, mācību materiālu adaptēšana bērniem ar speciālām vajadzībām, pārbaudes darbu izstāde un labošana, digitālo mācību materiālu veidošana interaktīvai tāfelei, tikšanās ar skolēnu vecākiem, darbs ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās grūtības un skolēniem, kas gatavojas mācību priekšmetu olimpiādēm, sēdēšana brīvprātīgi-obligātajās skolas sanāksmēs un sapulcēs u.c.) ir "brīvprātīgo darbs", jo skolai, lūk, nepietiekot naudas ....
ak, šī bezspēcīgā LIZDA.......................................
Drīz vēlēšanas un viņam vienalga. Lielāku patriotu grūti atrast
...runās par nevēlēšanos sarunāties....Gan jau K.Š.atkal nebūs laika šim pasākumam. Bēdīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.