Lietotājvārds
Parole
tas bija domāts 1.kom. autoram
ja skolotāji neizrādītu,tad tavs sīkais būtu tavā stulbumā.
Dīvaini. Vai tad tie skolotāji nav apguvuši valsts valodu? Kā viņi var strādāt skolā?
Skolotājs. 21.05.2018. 10:47:57
Drīzāk jau es teiktu skolotāji izrāda interesi par darba vakancēm ārzemēs, lai kaut kur strādātu un normāli nopelnītu. Vecākiem pedagogiem tiešām ir jābaida savi bērni, lai viņi nestrādātu par skolotāju mūsu 21.gs. skolā, kurā ir tik daudz iespējas.......
Skolotāja no likvidētās skolas 20.05.2018. 21:54:29
Un es cerēju uz viņu vietām
Tas nav interese, tas ir bailes zaudēt darbu. Skolotāji gaida Valst valodas inspekciju. Būtu jauki pārbaudīt latviešus par valsts valodas zināšanām.
ребята, не будет скоро Вашего государства - ВСЕ отсюда уедут. Уже сейчас его нет - это просто военная база НАТО. Учите английский - никому Ваш латышский не нужен.
ak tad beidzot izrāda gan, pagājuši gandrīz 30!!!! gadi
Visiem bērniem Latvijā jāmācās kopā vienā skolā neatkarīgai no tautības, rases un ādas krāsas. Un mācību valoda viena - valsts valoda kā Satversmē teikts.
Izglītībai Latvijā jābūt latviešu valodā, tā ir Latvijas valsts nākotne. Tā ir cieņa un lepnums, īpaši tad, kad visi dzied Latvijas himnu un domā par savu vietu valstī.
Manuprāt, tas ļoti labi. Beidzot Latvijā būtu skola ārzemju bērniem. Galvenais, lai latvieši paliek varāk un nedodas prom uz citām valstīm.
no comments 18.05.2018. 11:55:56
Skolotāji ''izrāda interesi '' - tas skan fany Latvijā .

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.