Lietotājvārds
Parole
Mans uzstādījums- mājās nelietojam modernās tenoloģijas! Bet... Visi mani centieni ierobežot modernās tehnoloģijas ierīču lietošanu atduras pie skolas mācību programmas, kur jau no pirmās klases ir ieviesta datorika un atsevišķi mājas darbi jāpilda ar datoru. Līdz ar to bērnam ir pieejams dators vai planšete, vai mobilais telefons, un - smejies vai raudi - jālieto arī e-klases dienasgrāmata. Un šādā gadījumā nav iespējams izsekot, cik daudz bērns izmanto tehnoloģijas mācībām, bet cik - atkarību veicinošām izklaidēm. Tā ka šeit ir runga ar diviem galiem - no vienas puses, var celt trauksmi par datoratkarībām skolēnu vidū, bet, no otras, - šīs atkarības jau tie paši trauksmes cēlāji bieži vien arī veicina, nepārdomāti ieviešot skolu mācību programmās IT lietošanu.
Pie atkarības no modernajām tehnoloģijām, diemžēl, esam vainojami mēs- pieaugušie, pirmkārt, vecāki. Mēs sajūsmināmies, redzot, ka mazulis prot spaidīt podziņas mobilajā telefonā vai klikšķināt datorpeli. Man, piemēram, bērnībā bija skaidri nodalīts, kuras ir manas mantiņas, kuras "mantiņas" pieder vecākiem. Pieaugušo lietām, un vispār citu cilvēku lietām bez atļaujas pieskarties nepieklājās. Taču tagad vecākiem ar bērnu nav laika komunicēt, tā vietā iedodam bērnam līdzekli laika kavēšanai, lai miers pašiem un bērns pie vietas Te tad arī ir rezultāts.
Diemžēl atkarība no modernajām tehnoloģijām ir stipri izplatīta arī pieaugušo vidū. "Zivs pūst no galvas!"
Tad skolotāji lai uzņemas atbildību. Skolēns savu pienākumu ir izpildījis, izdarījis prasīto, kāpēc viņam jāpārliek eksāmens, atkārtoti jātērē savs laiks un nervi?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.