Lietotājvārds
Parole
Samērīgums 25.05.2018. 11:43:00
Labs, jūs tiešām domājat, ka salīdzinājums ir adekvāts? labāk šo baiso nopludināšanas faktu salīdzināt ar godaprātu, kāds ir ļaudīm, kas, teiksim, raksts valsts iepirkuma noteikumus "vienam"uzņēmumam. Vai vēl tuvāk nozarei - ar putām uz lūpām par ES naudu kladzina par kompetencēm, pat nemēģinot novērtēt jau esošo labo praksi un rezultātus.
Nevajag radīt tādus apstākļus, kas mudina uz negodīgu rīcību. Kāda jēga ir slēpt domrakstu tematus? 30 min. pirms eksāmena tās tēmas arī mierīgi varētu publicēt visiem pieejamā vietā. Neko būtisku tas nemainīs vērtējumos.
Man 10 ladviesu voluda
Ir cilvēki kuriem dievs ir devis veselo saprātu un ir cilvēki, kuri ir apdalīti. Izskatās, ka cilvēki šeit nav apdalīti. Jā, piekrītu, ka nav liela skāde notikusi par to, ka pusstundu pirms eksāmena nopludināja info, BET vai tu esi aizdomājies par to, ka tas tik un tā nav likumīgi un to, ka tik un tāda rīcība nav attaisnojama? Ja kāds tev iedos pa degunu un salauzīs to, arī vēlaties, lai Jums visi cilvēki pasaka ka nekas traks nav noticis, elpot var arī caur muti? Priecājaties, ka vismaz kaut ko cilvēki dara un cenšās vismaz daļēji uzturēt kārtību, kamēr paši dodat varu tiem Jūsu sauktajiem "idiotiem"
nu nez es neliku sos ta saucamos eksamenus un paskat tagad repoju par gucci un pelnu lielo piki
Tiek sacelts šausmīgs tracis par kaut ko, kas notiek katru gadu. Nav nekas drausmīgs. Tie, kas domrakstu slikti būtu uzrakstījuši, nezinot tēmas iepriekš, to neuzraksta spīdoši arī zinot tēmas.
Vispār ārprāts!!!! Kā to tagad risināt? 1/2 h pirms eksāmena uzzina tēmas! Ko ar to darīt? Pieslēdzam savas smadzenes ''mākoņa'' failam, ātri, ātri lejuplādējam, tikpat ātri augšuplādējam un eksāmenā 10 garantēts. Nesmīdiniet tautu ar noziegumu par tēmām. Drīzāk, skolēniem vajadzētu zināt kaut kādu skaitu tēmu, no kurām vienu katrs saņemtu eksāmenā pēc nejaušības principa.
"A.Bērziņa paskaidroja, ka skolēniem, kuru izglītības iestādē noticis pārkāpums, eksāmens nebūs jāpārkārto. "Skolēniem nav jācieš, ja kāds no izglītības iestādes rīkojās negodprātīgi," teica VISC pārstāve." - tā VISC pārstāve, kuru regulāri un labi barojam no savas nodokļos samksātoās naudas, ir naiva, divkosīga vai arī vienkārši mazlietiņ nepadevusies loģiskās domāšanas jomā? Vai A.Bērziņa patiešām domā, ka skolotāja nopludinot informāciju ir izdarījusi pārkāpumu, tad skolēns (visticamāk tas bija viens vai maksimāli divi skolēni, kas šo informāciju no skolotājas uzzināja pirmais vai pirmie) padodot šo informāciju tālāk ne tikai savas skolas līmenī, bet arī uz citām skolām (pateicoties tehnoloģijām, mobilajiem telefoniem un tajos ielādētajām whatsapp u.tml. aplikācijām) nav izdarījis nekādu pārkāpumu?
ak valodiņa 23.05.2018. 18:23:54
Mēs arī tikko izteicām minējumus, pa kuru upi nopludināja, Daugavu vai Gauju. Vai Latviešu valodu vispār skolās vairs māca?
lasu un nesprotu 23.05.2018. 16:33:43
Citos portālos informācija pasniegta ar krietnu humora devu: "noplūde notikusi no kādas vidusskolas skolotājas Zemgales reģionā"

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.