Lietotājvārds
Parole
skolotāja Elzai 27.05.2018. 19:49:37
Nu kā mani var nelaist uz WC? Nevajag stāstīt pasaciņas! ja neuzticas vadītājam/novērotājam, lai nāk vadības pārstāvis līdzi. Esmu gan vadījusi, gan novērojusi eksāmenus, nu tādus brīnumus dzirdu pirmo reizi!!
12 kl. skolniekam 27.05.2018. 19:06:40
Tak nebija jāsēž!!! Tur tika izdalīts dažādu izmēru (A4, A3) papīra lapas ar matemātiskiem uzdevumiem - tie bija jārisina! Manuprāt, daudz laika "sēdēšanai " nebija! :)
12 kl. skolnieks 27.05.2018. 17:13:47
Man bija grūti nosēdēt.
Vismaz fizioloģiskās noplūdes nebija,ja gribi,lai viss ir godīgi-cieties.
oponenti laikam nezina centralizētā eksāmena kārtību..... Kā reiz, skolēni, drīkst iziet pa vienam kaut 5 reizes, bet eksāmena vadītājs un novērotājs nedrīkst. Ja kādā skolā to pieļauj, tur arī rodas informācijas noplūde. Pateikšu vēl vairāk - ne eksāmena vadītājs, ne novērotājs nedrīkst staigāt pa telpu, jo tas traucē skolēnam koncentrēties uzdevumam.
Nestāstiet nu muļķības !
Kas par muļķībām? Kurš nespēj iziet ? Brīvā Latvijā . Jūs verdzībā dzīvojiet ? Ejiet un nāciet. Es domāju skolotājus. Pret bērniem gan tas ir nežēlīgi.
un ko saka tiesībsargs? Vai ir normāli, ka matemātikas eksāmens eksāmena vadītājam un novērotājam sākas plkst. 9,30., kad tiek vērtas vaļā konvertes ar eksāmena materiāliem un beidzas ap plkst.14.30. - bez pārtraukuma, bez tiesībām iziet no eksāmena telpas!!!! Tās ir nepilnas 5.stundas!!! Vai tas nav cilvēktiesību pārkāpums?
noplūdes nav?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.