Lietotājvārds
Parole
Jēga Nejēgai 27.05.2018. 13:02:56 .... es tā pavisam klusām nesaprotu. Un starp citu palasiet vēlreiz. Rakstīju ne par likumu pieņemšanu, bet pavisam par ko citu.
Pēc regulas startēšanas vēl likumos nav labojumi, papildinājumi. Pēc likumu pielāgošanas vēlreiz bakstīsies un darīsies? Varbūt tomēr prātīgāk būtu regulu un likumus vienlaicīgi startēt...
Un CV arī jānorāda viss ko vien var - ja darbā mani nepieņem, mans cv smuki kautkur guļ ar manu adresi utt.:D
Jēga Nejēgai! 27.05.2018. 13:02:56
Uzreiz nekliedz,ja nesaproti!Neesi jau "pasaules naba"!Ieskaties jurid.literatūrā vai neskaidro jautā Google-i!Kļūsi gudrāks un daudz ko sapratīsi.Likumus pieņem vadoties no starpvalstu vienošanās un regulām.
Jau sen ES valstīs ir ļoti stingri nostādīta šī lieta.Piem., sieva nedrīkst bez vīra atļaujas uzzināt,kas viņam kaiš. Bet pie mums pa telefonu bankas nopludina 3.personām datus,pašvaldības iestādēs(NīP,soc.pal.dienestos,policijā utt.) ik katram ir pieeja datu bāzei-var labi šantažēt iedzīvotājus! Ja reiz esam ES,tad sen jau vajadzēja stingrāku kārtību! Arī klaiņotājtautu pārstāvjus nevajadzētu īpaši lutināt!Jo viņu kultūrā plaši izplatīta aprunāšana un nepatiesa liecināšana-bara instinkta dēļ. Stingrāk būtu jāvēršas arī pret bezatbildīgiem vecākiem un suņu saimniekiem veikalos. Vairākkārt esmu redzējusi,kā Maximā bērnu kasē ģimenes ar turpat esošiem bērniem bez rindas pērk cigarete,degvīnu,alu kastēm.Kamēr invalīdam uz spieķa balstoties jāstāv garā rindā,lai samaksātu par pienu un maizi. Suņu mīļotāji sēdina savus lolojumus iepirkumu ratos,kur mēdz sēdēt arī bērni līdz 8 g.vecumam.Ja tas spalvu kumšķis ir saimniekam padusē,tik un tā uz piena,gaļas vai maizes izstrādājumiem no viņa birst smiltis,spalvas ,arī siekalas. Arī fotogrāfi no masu medijiem nekautrējas bez atļaujas un kariķēti (aizskarot pilsoņu cieņu un godu)izvietot publiskai apskatei gan bērnus,gan jauniešus. Par ziņām tv u.c.variet neuztraukties!Tajās pers.kodus nemin un pers.info neizpauž,bet ziņo būtisko! Arī nopaļāt jaunumus nevajag steigties!Tas nav prātīgi!Cilvēkam raksturīgi jaunas pārmaiņas nepieņemt!Ertāk ir pa vecam,aiz slinkuma.
А зачем всё это? Что-бы умники с юристами могли качать деньги мешками с любого кто их сфотографировал?
iegāju pastā, dodu kvīti apmaksai, pasta darbiniece man, sauciet adresi un vārdu un uzvārdu, lieki piebilst, ka aiz manis riņķī apkārt pilns ar cilvēkiem, kuri viens otru pēta un klausās, jo ir taču interesanti pavērot, ko kāds cits pastā dara...forši...saku: moška vēl personas kodu arī nosaukt visiem dzirdot??? Lūk šeit, kur vajadzētu uzlabojumus, šeit to nav. Toties nodarbojas ar stulbībām un speciāli meklē, kur piesieties.
Kā nez` tagad ziņas lasīs pa TV un Radio, visur tak uzvārdi jāmin, foto un video jārāda, intervijas, tām apakšā jāraksta, kas runā...nu aiziet, tupuma kalngalā iekšā....Debiloidu valsts un pakalpiņi!!!
Apnika pajaunam katrai klienta kartei vadīt jau ievadītos datus un e-pasti, un īsziņas arī.
Es nesaprotu - kādēļ mums vēl vajag kaut kādus savus likumus, ja tagad regula ir galvenā noteicēja?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.