Lietotājvārds
Parole
Gogolis > Tantītei 30.05.2018. 21:23:30
Protams, eksāmenu varēju nokārtot labāk :) Pārspriedums nedaudz novilka procentus uz leju , rakstīju par tematu , kā Krusta kari ietekmēja Baltijas reģiona attīstību! Vienmēr varēs labāk, jo cilvēks mācās (gūst zināšanas ) visu mūžu, bet vislielākais paldies maniem pieredzes bagātajiem vēstures skolotājiem, kuri radīja interesi un deva pat motivāciju apgūt vēsturi.. Lai vienmēr Latvijā būtu labi, gudri, motivējoši, interesanti, pieredzes bagāti un zinoši skolotāji (pedagogi) , kuri atradīs pieeju nodot zināšanas ikvienam savam skolēnam no jebkura veida skolas...
tantīte -> gogolis 30.05.2018. 10:38:17
Tas , protams ir jauki, ka Jūs personīgi nokārtojāt uz 70%, bet ja būtu gājis vidusskolā un vēl gadu mācījies, iespējams, būtu nokārtojis uz 90%. Bet, ja nopietni, Jūsu individuālā pieredze nav tipiska. Katru gadu laboju centralizētos eksāmenus un darbi, kuri ir ar vienu kodu pāri par 20-30 nāk no tehnikumiem. Vidusskolās šo eksāmenu kārto tikai tie, kam tas būs vajadzīgs tālāk. Šobrīd vidusskolēni kā ceturto eksāmenu izvēlas vēl vienu svešvalodu, informātiku vai ekonomiku. Un apkopojumu rezultāti jau arī parāda, ka tehnikimu vēstures licējiem rezultāti visumā ir ļoti zemi.
Pie algas likmes 680 eiro mēnesī lai IZM nedomā, ka skolotāji piepūlēsies, jo vidējā alga mēnesī jau pārsniedz 1000
Es domāju tehnikumu audzēkņi tikai priecātos,ja vēsture nebūtu obligātais eksāmens.Un kurš to izdomāja tehnikumos kārtot vēsturi kā obligāto?
Jā es mācos izglītības iestādē kurā papildus apgūst profesiju, bet vēstures eksāmenu nokārtoju virs 70 %... Viss ir atkarīgs no skolotājiem, viņu pieredzes, mācīšanas stila turklāt vēsturi apguvu divos gados, eksāmenu kārtoju 11. klasē, protams, lielā mērā rezultāti ir atkarīgi arī no tā, cik lielā mērā skolēnam interesē vēsture (Šis ir izvēles eksāmens) Vidusskolās šo eksāmenu kārto cilvēki, kuriem tas ir svarīgi vai arī noder nākotnei.....
tantīte -> mammai 28.05.2018. 18:11:36 28.05.2018. 20:46:27
no kurienes Jums informācija, ka tehnikumu un arodskolu skolēni kārto labāk vēstures eksāmenu kā vidusskolēni? gluži otrādi, kad apkopojumos atstāj tikai vidusskolas, tad vidējais vērtējums ir apmēram 15-20% augstāks. Tehnikumā vēsturi mācās 120 stundas, bet vidusskolā 210. Turklāt 19 gadīgais vidusskolas beidzējs ir arī citādi gadu attīstītāks. tā kā šogad atkal visi šausmināsies par vēstures eksāmena čābīgajiem rezultātiem, kuri ir tādi tieši tāpēc, ka visvairāk šā eksāmena liceju ir tehnikumos un arodskolās un lielākajai eksāmena licēju daļai ir vienalgā kā nolikt, ka tikai tie 5% un sertifikāts.
Tāpēc arī cīnāmies, lai atceltu 12, klases. Bet...velti. Tā kā...tupēsiet. Bet mums pēc 2 g. jau vidējās atestāts rokā !! ar cieņu, mamma
Jā, tas ir ok, jo viņi apgūst šo programmu saīsinātā veidā un to nokārto pat labāk, ka vienkāršie vidusskolnieki!!!
Eksāmenā bija maz no prof. teh. skolā mācītā, turklāt sanāk, ka šajās skolās vēstures eksāmenu kārto 2. kurss (= 11.klase). Vai tas ir ok, ja eksāmens ir tāds pats kā vidusskolu 12.klases skolēniem?
Iesaku ministra kungam,nopietni paskatīties uz Eiropas skolotāju likmēm.Tās ir 18 kontakstundas nedēļā.U.n alga gan nav 680e.mēnesī.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.