Lietotājvārds
Parole
Laikammulkis 04.06.2018. 04:29:10
Varbūt neko nesaprotu,bet neredzu tos kuri spej paši izvēlēties!Visatļautībā izauguši vēl ilgi grib būt pie vecāku sāna un viņu maizē.Tā ērtāk un nav jāriskē.Tātad nav arī jāstreso. Protams,protams!Vecāki jau tik ļoti egoistiski,ka viņu domām nav nekāda svara.Jo viņi nespēj saredzēt romantiku karstas plīts darbā pie smagiem katliem!!!Viņi arī neko nesaprot,kad iesaka ko citu-darbu no kura nesāp mugura un kājas/nav liekā svara ar dubultslodzi sirdij nākotnē! Arī par sporta dopingiem vecāki neko nezina.Un vispār par regulārām pārslodzēm izdzenot jaunos sportistus pēc augstākiem sasniegumiem( lielākas naudas).Olimpieši ir taču tik skaisti tērpti un ceļo pa daudzām valstīm! Jaunietis vēl neapzinās ka darbā izlietie sviedru spaiņi,tulznas un disciplīna atņems ātri romantiskos sapņus sportā.Viņam nav zināms,ka laiks randiņiem ar otru pusīti būs stipri ierobežots.Arī sētas/klases biedri vairs nebūs atbalsts.Dzīves ritmu noteiks sveša persona-treneris. Tāpēc,pirms stāstīt"kā man riebjas...",vajag padomāt!Varbūt senči tomēr vēl to labāko savai atvasei,lai dzīves ceļš ir vieglāks un jēdzīgāks! Nu jā!Tas tusiņotājiem un butziņu zēniem nepatīk!Gribas šovu!Ātri un bez lielas piepūles!Agrāk tos sauca par "plānā galdiņa urbējiem"un neko daudz necienīja. Arī es savam pusaudzim saku,ka par šoferi var būt jebkurš,bet par inženieri vai programmētāju daudz mazāk!Kad māsas meita jatāja,kurp doties?Ieteicu apgūt "divi vienā".Piem.,datordizainu. Esmu,laikam galīgs muļķis,ka slinkumu saredzu pa gabalu.Bet meitene paklausīja un ir tālu tikusi. Pārējiem šāda problēma nepastāv!
Piespiešana, uzspiešana- totalitārisma paliekas, no kā mums jātiek vaļā. Katram pašam ir tiesības izvēlēties savu dzīves ceļu un nodarbošanos
Nedrīkst tērēt savu mūžu uz lietām, kuras tevi pilnībā neinteresē.. Vajag ieguldīt laiku nozarēs, kuras tev patīk un nemitīgi attīstīties .. Vecāki, protams, tev var sagrozīt prātu, bet neejiet svešu ceļu un iemācieties ieklausīties sevī... Bērniem, jauniešiem pašiem būtu jāizvēlas savs dzīves ceļš un vecākiem vajadzētu bērnus atbalstīt...
Lielisks piemērs lielajai brēcējai par nežēlīgo matemātikas eksāmenu - domā, ka lolojums ir izcilnieks matemātikā un būs IT speciālists, bet izrādās šis sapņo par pannām un gardām pusdienām.
Piekrītu,jāļauj izvēlēties pašam bērnam !
Ļoti vērtīga atziņa! Tā ir ! Lai bērni izvēlas mācīties tur, kur vēlas paši! ! ! Viņiem ir savas vēlmes, talanti, nevis vecāku talanti, nepiepildītie sapņi ! Ar uzspiezšanu var panākt pretējo !!! Cienīsim savus bērnus, viņi ir personības ar saviem mērķiem, sapņiem !
Kā man riebjas šie vecāku pašu nepiepildītie sapņi, tā drausmīgā savas gribas uzspiešana!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.