Lietotājvārds
Parole
Ministres Tatjanas Koķes laikā tika veidota programma bērniem no 6 g.v. līdz 6.klasei. Bija iesaistīti visi mācību priekšmetu skolotāji no visas Latvijas. Strādāja darba grupās pusgadu....tika veidotas interesantas, mazajiem piemērotas programmas...tikai pēc tam to visu ''noraka" kaut kur IZM kabinetos. Nu ja - laikam tērēja ES projektu naudiņu. Nez vai šo programmu atkal cels augšā vai taisīs pa jaunam?
Uztrauc ne tik daudz mācību saturs un programmas" mazajiem",cik pieaugušo bezatbildība viņus palaižot vienus uz ielas.Jo mūsu lijumi atļauj bērnam vienam atrasties uz ielas tiklīdz sāk apmeklēt skolu.Vecāki sen darbā un bērns ,vēl miegains,viens tipina pāri riskantiem krustojumiem, kuros pārgalvīgie šoferi steidz apsteigt viens otru nerēķinoties ar pārējiem.Un mazu apjukušu bērnu var arī nepamanīt aiz lielās somas. Lasu ministrijas programmās,kas tik no šī sešgadnieka viss tiks pieprasīts!(Pat tas,ko vēl neprot septītklasnieks/dažreiz arī students)Nekur nav minēts,kas iemācīs mācīties,kļūt radošam un sadarboties grupās!Jo paši skolotāji, bieži vien, to neprot!Un neviens viņus tam nespiež!
Vismaz sheit lieciet mieru tam debilajam pasakumam,ko sauc par veleshanam. 25 gadus koalicija ar labejiem nacionaljiem pie varas ,kur esam?
Ieklausīsimies psihologu viedoklī un respektēsim to. Nekāpsim 2x uz tā paša grābekļa un uz bērnu veselības rēķina mehāniski nerisināsim problēmas, lai skolu beigtu 18 gadu vecumā.
Ja rudenī neiesim uz vēlēšanām, mūs gaida Zaļās Saskaņas koalīcija

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.