Lietotājvārds
Parole
mūziķei un citiem "tuvredzīgajiem" 12.06.2018. 07:20:47
Protams, lai izcili spēlētu kādu mūzikas instrumentu ķīmiju jau tieši nevajag. Diemžēl, cienījamā mūziķe, Jums ārpus mūzikas būs jādzīvo arī sadzīviskā dzīve, jāēd, jāmazgājas, jālieto zāles un citas ļoooti ķīmiskas lietas. Un tad ar savu ķīmijas nezināšanu Jūs atvērtu muti klausīsieties reklāmās un ticēsiet visam, ko piedāvā un pirksiet lietas kas labākajā gadījumā neko nepalīdz, bet sliktākajā ir kaitīgas gan Jums, gan Jūsu bērniem. Un Jūs ar putām uz lūpām centīsieties pierādīt ārstam, ka viņa izrakstītās zāles nav efektīvas, bet tās tur internetā reklamētās ir īstie brīnumlīdzekļi. Elementāras ķīmijas zināšanas dod iespēju novērtēt visas tās muļķības, ko šobrīd šaubīgas firmas cenšas mums piedāvāt un iestāstīt, ka viņiem ir brīnumlīdzekļi. Neapskaužu Jūsu likteni.
un man nav jāliek ķīmijas eksāmens tikai ķeksīša pēc. Tā vietā es varu gatavoties priekšmetam, kas konkrēti man ir nepieciešams un netērēt laiku ķīmijai.
Piedod, Kaspar, bet mani neinteresē tas, kas nepieciešams ķīmijas fakultātei !!! Man ir savs mūziķa lauciņš !
Konservatorija (tāpat kā visas citas iestādes) varēs noteikt prasības uzņemšanai, tai skaitā arī pie uzņemšanas neņemt vērā ķīmijas eksāmena vērtējumu. Obligāts eksāmens veicinās, to ka vairāk skolēni priekšmetu mācīsies nevis tikai atsēdēs un tādējādi ķīmijas fakultātes varēs tikt pie labāk sagatavotiem studentiem. Tagad pat lai iestātos ķīmijas fakultātēs netiek prasīts ķīmijas (!!!) eksāmens, jo savādāk nevarot studentu skaitu savākt. P.S. Nobela prēmijas matemātikā nepiešķir ...
Nesaprotu, kāpēc tik daudzi ļoti baidās no ķīmijas zināšanām. Vai tad zināšanas sāp? Vai ir slikti kaut ko vairāk no pasaules saprast? Ķīmija nav bīstama, - bīstamas ir vājas ķīmijas zināšanas.
….un, ja to nenokārtošu, tad mani neuzņems konservatorijā un tas būs tik "brīnišķīgi"
man kā vijolniecei noteikti vajadzīgs obligātais eksāmens ķīmijā, gaidu nepacietībā to kārtot, lai pēc tam iestātos konservatorijā
Un kāda tad būtu tā pievienotā vērtība? Kāpēc jūs domājat, ka ķīmija ir vērtīgāka kā citi priekšmeti? Ko var darīt ar ķīmiju?
Ķīmijai nav jābūt obligāto eksāmenu sarakstā! Pamatojums pilnīgi aplams!!!
Pieredzējušais 06.06.2018. 20:49:38
Kādēļ vajadzīgs šis spiediens uz vecāku maciņiem/nerviem/laiku?!!!Jo pēc tagadējās apmācības apjoma ķīmijā (un pie hroniskā skolotāju trūkuma)vidusskolā tāpat augstskolā nevar tikt! Jāiet uz privātstundām papildus vai maksas kursos pie augstskolām.
Nesaprotu, kā obligāts eksāmens var radīt vairāk produktu?! Vai tad obligātais latviešu valodas eksāmens rada vairāk izcilu literātu? Un kur mūsu Nobela prēmija matemātikā?? Jau daudzus gadus visi taču to kārto OBLIGĀTI... :)
Kāpēc kādam jākarto eksāmens ķīmijā, ja vidusskolu beidzot ir jākarto tikai 4 eksāmani no kuriem 3 ir obligāti. To vienu trūkstošo var pielasīt no vienkāršākiem priekšmetiem, piemēram informātikas 11. klasē, tad 12. beidzot ir vēl vieglāk

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.