Lietotājvārds
Parole
Piekrītu- atcelt.
Ļoti labi, ka atlika, ideāli būtu, ja atceltu, bet nekādu cerību, jo Eiropas nauda bezjēdzīgi iztērēta. Tomēr ceru, ka tādā formā kā tas tiek piedāvāts pašlaik, projekts ieviests netiks, jo neviens saprātīgs cilvēks, nevar atbalstīt pilnīgu bardaku un anarhiju skolās - ko gribu, to mācu, cik gribu, tik mācu, kad gribu, tad lieku eksāmenus. Ja man nepatīk skaitlis 40, patīk 43 , tad es kā skolas direktors turpmāk stundu garumu noteikšu 43 minūtes. Mācīšanas formas skolotāji adaptēs, trūkstošo piemācīs privātskolotāji, bet valstij tomēr jānosaka pamatlietas.
Strādāju 2 skolās, katrā 2 paralēlās klases, tāpēc varu vienu un to pašu materiālu ideālā variantā izmantot 4x. Tā kā katrā skolā man ir apmaksātas 1/3 gatavošanās stundas un 2/3 kontaktstundas + fakultatīvs, piekritu palikt abās skolās. Jaunieši saka, ka interesantas stundas, nebasto, ir panākumi republikas olimpiādēs. Skumji, ka Skolu valdēs un Departamentā Rīgā sēž "dīvāna eksperti", kas uzskata ka skolotājs var visu uzreiz jebkurā diennakts laikā
Ja panāktu, ka stundu gatavošanas laiks un stundu vadīšanas laiks būtu 1:1, tad skolotājs drīkstētu nedēļā novadīt ne vairāk kā 20 stundas. Tādēļ vajadzētu vairāk skolotāju. Un tas būtu pretrunā ar šobrīd esošo politiku, ka jāsamazina skolotāju skaits. Bet kur ņems naudu algām?
Vai tu esi izlīdis no kādas alas vai arī tu kaut ko nosapņoji un domā ka tā ir īstenība? Neesmu redzējis nevienu jauno skolotāju, kurš tā darītu un ietu uz slimīas lapas bez iemesla. Kāpēc? Tāpēc ka tas ir ļoti neizdevīgi pašam. Ja tu runā tikai lai pateiktu kaut ko negatīvu, tad man žēl visi tie kam tevi jāpacieš ikdienā
Arī es redzēju šo 1:1.Autorei nav nekādas īstenības izjūtas.Jau tagad nav kas strādā skolā ar tiem nedaudzajiem skolēniem.Un" jaunie" skolotāji priekšroku dod ilgstošai slimības lapai ātri dzimušo bērnu auklēšanai.Vecie velk jūgu bez kādas intereses, sapņojot par pensiju.Kompetences?!!! Tās vajag izglītības politikas veidotājiem.
Oliņa LTV raidījumā "1:1" uzsvēra, ka visu ieinteresēto pušu uzdevums ir panākt, lai skolotājs māca pusi no sava darba laika vada mācību stundas, bet otru darba laika pusi viņš var gatavoties mācību stundām un kopā ar kolēģiem plānot stundu norisi u.tml. Dīvaini, kāpēc LIZDA un IZM un arī žurnālisti par šo Skola2030 ierosinājumu klusē.
žēl, ka nebija tik godprātīgi, lai šo murgu noraidītu pavisam.
Labākais un prātīgākais - ATCELT vispār kompetenču ieviešanu. Nelietderīgi iztērēta nauda nav salauzti bērni.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.