Lietotājvārds
Parole
Roka roku mazgā. Te nu kļūst skaidri redzams, kurš ir kas...
Vēl viena zoss, tieši informācija ir tā, kas ļauj saprast, ka projekts vērsts uz tautas debilizāciju un steidzīgi meklēt alternatīvas tam, lai katra cilvēka konkrētais bērns tam murgam netiktu pakļauts
Piekrītu, ka izglītības saturu jāizvērtē profesionāļiem, bet es šaubos, ka to veido profesionāļi!!! Tīra lieka naudas tērēšana. Labāk pieliktu pie algām. Cik tam ir atvēlēta nauda? 18 000 000 EUR. Bet kladzina ka tā trūkst. Bet par vecāku grupu - tāda sajūta ka viņu izveidoja mūsu ministrs! Atdodiet to naudu, ko atņemat krīzes laikā un pēc tam varat celt tas algas!
Prieks, deputāti saprot, ka kompetenču projekta īstenošanai pietrūkst ( Vispār nav!) finansiāla seguma skolotāju algām un skolēnu mācību līdzekļiem.
Paldies,nu vismaz saprotams virsraksts.
rakstnieks Orvels 08.06.2018. 17:21:49
1984!
m kulbergstv 08.06.2018. 16:54:56
lūdzu laikojiet šo komentāru un subscribojiet manam kanālam m kulbergstv un zombiks tv kā arī my tv būs jauns video :)
Vecāku grupas "Kompetenču projekta draugu loks" pārstāve.
Labākais un prātīgākais par kompetencēs balstītu izglītību - ATCELT vispār. Nelietderīgi iztērēta nauda nav salauzti bērni.
Trīsreiz jāizlasa virsraksts, lai saprastu, par kādām daļām tur ir domāts ....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.