Lietotājvārds
Parole
Nepildām anketu - tā nav anonīma !!! Uzreiz izskaitļos-kurš ir kurš............... Šogad izbrīna tie skaitļi,cik daudz skolēnu 9.klasē nav vispār nokārtojuši matemātikas eksāmenu...!!!
Kāpēc melot ? Autorizējoties anketa NAV anonīma! Internetā nekas nav anonīmi - ja kāds grib vienmēr var atrast personu, bet autorizējoties :) cilvēks anketu paraksta. Bija kādreiz viena komēdija, kur personāžs rakstīja "Anoņimka ot tovarišča ...." - 2030 atgriesies tajos laikos?
Nopietni??? Tā ir anketa vecākiem? Iesaku pat nevērt vaļā, tas ir kaut kāds samurgojums. Kas to taisījis? Tik primitīvu nebiju gaidījusi. Vai tiešām izglītības nozarē ir tāds līmenis? Mja... un ko gan tad sagaidīt no tām kompetencēm... Nabaga bērni. Vispirms sakārtojiet savas kompetences un tad kādam citam māciet kas tās tādas ir.
eksāmenā izkritušo vecāki, pajautajiet saviem bērniem, cik nedēļas skolotāja blandījusies pa projektiem mācību laikā un nemācījusi, kaut gan algu?
Cita mamma mammai 13.06.2018. 16:02:42
:)......No skolas līdz mājām ir gabaliņš un laiciņš, pa kuru bērns izskrējis "puspasaules".....pa to laiku var gan nosmērēties, gan saplēst drēbes, gan izkauties, gan pabučoties, gan....gan....gan.....
"Anketa ir anonīma, tās aizpildīšanai būs nepieciešams autorizēties ar E-klases vai Mykoob vecāka pieejas kontu". Tas nozīmē, ka anketa nav anonīma.
A.M. - mammai 13.06.2018. 15:19:02
Mamma, ļoti žēl, ka neesat skolā mācījusies (droši vien tam ir bijuši savi iemesli...) un savu negatīvo attieksmi paužat pret visiem skolotājiem.
Vai tas tā var būt?
bērni no skolas atnāk bēdīgi dabujusi piezimi saplesusi drebes un netiri !!! skolotaji pilnīgi bezatbildigi lamajas blauj !!!! un alga mēnesi 1000 eiro bet par to sūdzas!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.