Lietotājvārds
Parole
Tieši tā, Mistera 20% nosauktās prasības ir tikai normālas, un tām jābūt nodrošinātām katrā skolā. Tieši tualešu un dušu skaits ir pilnīgi neatbilstošs milzīgajam dziesmu svētku dalībnieku skaitam, turklāt viņi visi atgriežas pēc mēģinājumiem gandrīz vienlaicīgi. Vēl viena problēma ir cilvēktiesības uz normālu atpūtu pēc smaga mēģinājumu darba. Taču tusiņam arī jābūt, bez tā jau nav svētku. Vienā telpā ir iebāzti visi, pat zālē matrači. Vajadzētu būt tā, lai var atrast telpu tusiņam, bet tie, kuri vēlas, var izgulēties.
"Ir jābūt atbilstībai visām ugunsdrošības prasībām, jābūt detektoriem, rezerves durvīm, logiem, izejas plāksnītēm, kas naktī spīd"- nu ziniet, šīs prasības nav nekādas milzīgas. Visam tam jābūt arī skolā!!
un dušas telpas nav vajadzīgas? Skolās taču neviens skolēns pēc sporta nemazgājas. Vai nu tās nestrādā, vai nu skolēniem nav laika, jo sākas nākamā stunda.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.