Lietotājvārds
Parole
Šogad matemātika bija ļoti grūta, par to nav ko spriest, protams, testa daļā varēja savākt 5%, tomēr pārējie rakstāmie uzdevumi bija ļoti grūti. Likās ka tiešām eksāmena sastādītāji ir centušies iegāzt cilvēkus ieliekot nu +/- vieglu testu, bet tad saliekot ļoti grūtus uzdevumus 2 un 3 daļā.
Tiešām nesaprotu, kā varēja dabūt <5% matemātikā! Labi, bija grūta radošā daļa, bet 5% taču varēja salasīt par 5. klases piemēriem, testa daļā uz dullo visur saliekot, piemēram, A
Nē, skolu sarakstos ir bijuši 1,7% un vairāk izglītojamo, kas to praktiski nav apmeklējuši. Kavējumu skaits ir milzīgs. Bezatbildība totāla. Kamēr nauda sekos skolēnam tā būs.
"Eksāmenus matemātikā un latviešu valodā kārtoja nedaudz vairāk nekā 13 800 skolēnu. Zem 5% eksāmena kopvērtējums šogad bija 28 eksāmenu kārtotājiem latviešu valodā un 223 eksāmenu kārtotājiem matemātikā, kā arī 1 eksāmena kārtotājam fizikā. ".... Tas nozīmē, ka vidusskolu ir apmeklējuši 1,7 % idiotu

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.